2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تیپا ساینا نیسان پراید وانتم داره😑

😶الان نگاه کردیم..احتمالا تموم شده

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر
2728
 چه طوری میشه توضیح بدید چقدر باید واریز کرد کی تحویل میدن

حداکثر سه ماهه میدن

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر
2740
تا ۱۴ خرداد مهلت داره ما هم قرار نبود ثبت نام کنیم ماشین داریم امروز شوهرم زنگ زد گفت ثبت نام کن& ...

حداقلش اسمت درمیاد میفروشیش...ما ماشین داریم ب اسم من نوشته شوهرم

خواهرم رفته کافی نت ۵۰ تومن ازش گرفته ثبت نام کرده

اره خوهرشوهرمم رفته کافی نت پول داده

همیشه سکوت نشانه تایید حرف طرف مقابل نیست                   گاهی نشانه قطع امید ازسطح شعور طرف متقابل است...
حداقلش اسمت درمیاد میفروشیش...ما ماشین داریم ب اسم من نوشته شوهرم

شوهرم به نام خودش که نمیتونست ثبت نام کنه گفت من به نام خودمم ثبت نام کنم 

تا یکسال که نمیشه فروختش 

2706