2737
2739
نگاره جون این طفلکی تقصیری نداشت فکر کن یکی وقتی از همه جا نامید میشه به هر دری میزنه یه سرچ میکنه چندتا سایتو میبینه با این تاپپیک آشنا میشه نمیتونه 270 صفحه بخونه از طرفی مشکلات روحی و روانی و اطرافیان خوب قاعدتا شتابزده عمل میکنه
منم از رها خرنوب خریدم
نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش. دخترم بهار به زندگیه منو بابا خوش اومدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستای گلم هانی جون رز جون وماگنولیا عزیزم مرسی بابت تبریکاتتون ایشالله به حق فاطمه زهرا هر چی زودتر تو دل شما و همه ی منتظرا نی نی بیاد من میگم قبل از هر چیزی فقط و فقط به خدا توکل کنید و امیدتونو از دست ندید و در کنارش از تجربیات دیگران با رجوع به عقل خودتون استفاده کنید.من وقتی از شوشو رو به دکتر نشون دادم (یه دکتر فوق العاده بی شعور که فک میکرد اخرشه) با اکراه از رو نگاه کرد و گفت اه خانممممممممممم وضعیت شوهرتون افتضاحه امکان بارداری طبیعی وجود نداره و من اصلا ناراحت نشدم چون مطمن بودم اراده خدا خیلی قویتر از این حرفاست و من 2 ماه بعد طبیعی باردار شدم . شوشو یک ماه ویتامین سی و ای و اسپیرولینا مصرف کرد ولی
2731
سلام دوستان عزیزم من به عنوان یه کسی که تحصیلات مربوط با صنعت دارویی دارم باید خدمتتون عرض کنم که شبکه های توزیع مواد دارویی به قدری قوی هستن که نیازی به ناجی و .... برای تبلیغات داروشون ندارن این رو می تونین از هزینه های میلیاردی که برای تبلیغات مثل بروشور و کاتالوگ و استند و ... می کنن متوجه بشین ناجی این تاپیک رو برای گزارش تجربیاتش ساخته و بس پس خواهرای عزیز و عاقل ، عاقلانه فکر کنید و علمی عمل کنید من بعد از آشنایی با این تاپیک سرچ کردم، تمام عناصر تشکیل دهنده جلبک ها رو بررسی کردم و چون خودم در ژاپن بودم و با خواص جلبک ها تا حدودی آشنایی داشتم،به این نتیجه رسیدم که امتحانش ضرری نداره
توکـــــل یعنی اجازه دادن به خـــــداوند که خودش تصمیم بگیرد! تو فقط بخـــــــــواه و آرزو کن اما پیشاپیش شــــــاد باش! و ایمــــــــان داشته باش که رویاهایت هم چون بارانـــــــی در حال فرو ریختنند! پیشاپیش شــــــــاد باش و شکــــــــر گذار چرا که خداونـــــد نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد...... پیشاپیش شاد باش...
2738
ضمنا دوستان عزیزی که جواب منفی از این داروها گرفتن و یا بی تاثیر بوده این رو بدونن که این دارو ( البته مکمل) خواص آنتی اکسیدانی قوی دارن و به شدت عوامل اکسیدانت موجود در سلول های بدن رو مورد تهاجم قرار میدن،حالا اگه این عوامل اکسیدانت در سلول های اسپرم ساز تجمع پیدا کرده باشن و به اسپرم ها آسیب برسونن که نتیجه استفاده از این مکمل ها توی آزمایش سمن به وضوح دیده میشه. همسر من هم مصرف کرد،البته با خیلی داروهای دیگه نتیجه آزمایشش رشد ٢٠ درصدی داشت اما نمی تونم بگم فقط نتیجه این قرص ها بوده،چون با خیلی از دارو های دیگه همراه بود. چیزی که من تو آز می تونم به جلبک ها ربط بدم رفع عفونت بود.
توکـــــل یعنی اجازه دادن به خـــــداوند که خودش تصمیم بگیرد! تو فقط بخـــــــــواه و آرزو کن اما پیشاپیش شــــــاد باش! و ایمــــــــان داشته باش که رویاهایت هم چون بارانـــــــی در حال فرو ریختنند! پیشاپیش شــــــــاد باش و شکــــــــر گذار چرا که خداونـــــد نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد...... پیشاپیش شاد باش...
بله هانی جون من چون خیلی راجع بهش تحقیق کردم با اطمینان مصرف می کنم البته همسرم واریکوسل داره،اما خیلی برام مهمه عوامل اکسیدانت تا قبل از عمل از بدنش پاک شه
2706