2737
2734
عنوان

چرا من وقتی لبنیات میخورم معدم درد میکنه؟کسی میدونه

| مشاهده متن کامل بحث + 885 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
😀😀😀گرفتم

به هرحال عزیزم برو دکتر متخصص گوارش

بهت میگه

یا حساسیت به لاکتوز داری

یا همونجور که دوستان گفتن به دلیل سردی بیش از حد معدت اینجوری میشی

یا آلرژی دیگه ای به مواد موجود در لبنیات هست

هی سر به راه تر ، هی سر به زیر تر ، هی گوشه گیر تر /  هر لحظه خسته تر ، هر لحظه تلخ تر ، هر لحظه پیر تر
اها باشه ربطی به طبع بدنم داره یانه؟

داره. معده سرد بشه سردرد هم میاد سراغت و...

رفلاکس هم داری؟ 

تجربه خودم و اطرافیانم اینه که پزشکا مشکلات معده رو به سختی میتونن حل کنن

سعی کن یه متخصص سنتی خوب پیدا کنی تا درمان بشه

به هرحال عزیزم برو دکتر متخصص گوارش بهت میگه یا حساسیت به لاکتوز داری یا همونجور که دوستان گفتن ب ...

باش ممنون گلم حتما پیگیر میشم 

یه صلوات برای شادی روح مامان جوانم بفرست ممنونم
2740
اها باشه ربطی به طبع بدنم داره یانه؟

میتونه داشته باشه میتونه نداشته باشه. مثلا من کلا سردم اصلا سردی بهم نمی سازه ولی شوهرم خودش گرمه اما معده ش سرده هر وقت سردی میخوره فورا روش زیره دم میکنه یا آویشن یا پونه. 

داره. معده سرد بشه سردرد هم میاد سراغت و... رفلاکس هم داری؟  تجربه خودم و اطرافیانم اینه که پ ...

نه رفلاکس ندارم 

واس همین پرسیدم بدنم سرده شاید واس همین باردار نمیشم؟ 

میتونه داشته باشه میتونه نداشته باشه. مثلا من کلا سردم اصلا سردی بهم نمی سازه ولی شوهرم خودش گرمه ام ...

اها پس منم سردم ممنون یبار یه دختری رفته بود طب سنتی ازم آمار گرفت آخر گف طبعت سردو خشکه

نه

به پزشک متخصص مراجعه کنید ولی احتمالاا ازمایش های حرکت روده خون وتنفس از ت بگیرن تو دومی یه نوشیندنی لاکتوز داره میدن وبعد ازمایش میگیرن  ولی حتما مراجعه کن جدی نیست اما مراجعه کنی ضضرر نداره فوقش شیر بدون لاکتوز میخوری دیگه

عاشق کلارینت
به پزشک متخصص مراجعه کنید ولی احتمالاا ازمایش های حرکت روده خون وتنفس از ت بگیرن تو اولی یه نوشیندنی ...

اره عزیزم ممنون باش پیگیر میشم 🙏🏼