2733
2739
عنوان

مضخرفترین مهمونی که داشتین کی بود وچه کرد وعکس العملتون جی بود

| مشاهده متن کامل بحث + 1165 بازدید | 65 پست
جاریم بود که سر سفره بلند شد رفت تف کرد تو ظرفشویی گفت مو تو غذا بود در خالیکه هیچوقت مثل اونروز خو ...

چقدر بي تربيت

حالا گيرم كه مو توي غذا بود

بايد بره توي ظرفشويي تف كنه؟؟؟؟

يواشكي بايد ميرفت تو دستشويي

براي منم هزار بار پيش اومده ولي نذاشتم صاحبخونه بفهمه كه غصه بخوره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ناخواسته با یه حرف بی منظور دل خانومه دوست شوهرمو ناراحت کرده بودم.حرفم خیلی معمولی بود فک نمیکرد ...

چی بود حرفت مگه

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤
واااایییی. ما هم نمونه شو داریم. اصلا راضی نمیشم بیان خونمون. یه دلیل کم شدن رفت و امدها همین بچه ۷ ...

من بچه خواهر شوهرمه هیچی نمیتونم بگم تا چیزی میگم شوهرم میگه وا بچس اذیت نکرد اون خیلی زرنگه برا همون اونجوری حرف میزنه

به نظر من ک فقططططططط بی تربیته  امروز در یخچال باز کرده جعبه شیرینی اورده میگه اینا چیه گفتم شیرینیه یکی بهش دادم میگه یکی کمه دوتا بده دوتا دادم هنوز یدونشو نخورده بیسکوییت پسرمو برداشته ازینا بهم بده تخمه دیده تو کابینت میگه برام بیار بادوم زمینی  ی عالمه  سیب موز من ک دیگه هنگ کرده بودم  بعدم ناهار خورد 

بچه ۷ ساله والا بزرگه باید بدونه سر یخچال کسی نباید بره 

مردم این شهر به مرگ غریبی مرده بودند
2731

دوستم با دوس پسرش اومدن خونه‌مون

به شدت بی فرهنگ و بیشعور بودن

انگار اومده بودن هتل و من و همسرم رو به جای میزبان، گارسون هتل میدیدن

چند روز موندن و اصلا اداب مهمونی هم بلد نبودن

همه‌اش میرفتن تو اتاق و اویزون هم بودن و به قول یه بنده خدایی، انگار مکان مفت گیر اورده بوده😡

خیلی هم منفعت طلب بودن، وقت هایی که همسر من سرکار بود و بیرون میرفتیم باهم، هر کافه و رستورانی دلشون میخواست میرفتن، اخرش هم دستشون رو تو جیبشون نمیکردن و من باید حساب میکردم، وقت هایی هم که همسرم بود، انگار با باباشون رفتن بیرون! هرچی کیخواستن سفارش میدادن، دریغ از یه تعارف برای حساب کردن

بعد از اون قضیه رابطه‌ام رو با دوستم قطع کردم

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧

زنداییم.بدون خبر قبلی عین گوسفند میاد هم پسرسو میاره با کلی کتاب که داداشم باهاش شیمی کار کنه هم انقدرمی موند که بریم براشون غذا ازبیرون بگیریم.بعدم میدونه من بچه اولم مجردم هنوز جدیدا هی میگه پسرتو زن نمیخوای بدی پسرتو زن بده پسرتو زن بده.انگار دشمن منه.من هرچی فکر میکنم کار بدی در حق این بشر نکردم.شابد ادم بدی باشم ولی ببرا این کار بدی نکردم.هرجام میشینه با شوخی خنده هی بدیه خانواده مارو میگه.فقط ازمون پول میکنن یوقت چیزی ازشون بما نمیرسه.الان چند ساله عید نوروزم درو رومون باز نمیکنه.بعد دیروز مامانم رفته دیدن دخترش که تازه زاییده از تهران اومده برگشته اینجا کلی پول برده بازم هی گفته پسرتو زن بده.

فامیل مزخرف زیاد داریم.

پسر عمم اهوازه یبار بدون زنش اومد خونه ما از ساعت ۳ اومدیه کلمه انگار لال بودن نگفت من میخوام شام وایسم.دم معرب وایساد به نماز جعفر طیار خوندن.باز برا اینم رفتن عذای بیرونو گرفتن.قبلا با زنشو دوتا بچه هاشو خواهروشوهر خواهر دوتا بچه های خواهرش میومدن میگفتن هرچی شام دارید یه نون بزارید کنارش.کل نون و قابلمه رو میخوردن

😒😒😒  

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
 من بچه خواهر شوهرمه هیچی نمیتونم بگم تا چیزی میگم شوهرم میگه وا بچس اذیت نکرد اون خیلی زرنگه ب ...

خیلی سخته. من که یاد گرفتم نزدیک اومدنشون هرچی وسیله اس حتی اباژور رومیزی جمع میکنم میزارم تو کمد درشو میبندم. سمت یخچالم بره دعواش میکنم

دختر جاریمه

2738
 من بچه خواهر شوهرمه هیچی نمیتونم بگم تا چیزی میگم شوهرم میگه وا بچس اذیت نکرد اون خیلی زرنگه ب ...

چقد بچه های مردم اشتها دارن خدا شانس بده ..😅😅😅دختر من کاش اینجوری بود اشتهاش..بچه جاری منم ی مدت میومد خونمون از همه چی هم میخواست نمیدونم اینجور بچه ها تو خونشون چیزی واسه خوردن گیر نمیاد؟

صدا میکنم ” تو ” را! این ” جانی ” که میگویی، جانم را میگیرد! نزن این حرف ها را! دل من جنبه ندارد...
 من هروقت دختر یکی از فامیلامون اینجاس اصلا روانی میشم ۷ سالشه بچمو داغون میکنه اینقدر اذیتش می ...

وای چه اعصاب خرد کنه!چطوری تحملش میکنی!؟!

اللّھمَّ‌عَجِّلْ‌لِوَلِیِّڪَ‌الفَرَج🌱

وای

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
من ناخواسته با یه حرف بی منظور دل خانومه دوست شوهرمو ناراحت کرده بودم.حرفم خیلی معمولی بود فک نمیکرد ...

جی گفتی مگه؟

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی

میشه بپرسم چی گفته بودی؟

به درک که نیاند.همینجام ادم کم طرفیت و بی جنبه کم نداریم.طرفیت یه حرف عادیم ندارن از کاه کوه میسازنن.من خودم حوصله رفتو امد با این ادمای یه کلاغ چهل کلاعو ندارم.

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

یه روز ظهر یهو سر زده بدووون اینک ما بدونیم

یهو یه عالمه ادم از توی کامیون عین گوسفند ریختن پایین اومدن چپیدن تو خونمون😐

فامیلا بابام بودن😒

اومده بودن مسافرت😒😒

قرار به زودی خدا دوتا دختر دوقلو خوشگل بهم هدیه بده واسه دیدنشون لحضه شماری میکنم 💜 لطفا با اون دل های پاکتون برام دعا کنید که بتونم مادر خوبی براشون باشم و درست بزرگشون کنم 😍و سالم باشن تن درست💚 
2706