2733
2734
عنوان

اکسسوری خوشگلی ک تو خونه ی کسی دیدین چی بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1255 بازدید | 80 پست
وقتی داریم از گوشی استفاده میکنیم یعنی از‌پشت کوه نیومدیم که سوال منم سوال تاپیک بود انقدر مسخره باز ...

خوب وقتی جزیره تا الان مورد نیازمون نبود و نشنیده بودیم و امروز شنیدیم سوال پرسیدیم چه ایرادی داره؟ این سوال ما همون استفاده از گوشیه که فرمودید حالا تو سرچ گوگل مستقیم بنویسی جزیره ی اشپزخونه بازهم ما رو هدایت میکنه تبادل نظر نی نی سایت دیگه چه فرقی کرد؟؟ا بپرسیم و یا جوابهای دوستان رو بخونیم..

انتقادتون واقعا جنبه ی تحقیر داشت..

جدای از اون اینجا تاپیکها جنبه ی تفنن هم داره در کنار تفنن و خنده تبادل نظر و تجربه هم میکنیم..

خوب وقتی جزیره تا الان مورد نیازمون نبود و نشنیده بودیم و امروز شنیدیم سوال پرسیدیم چه ایرادی داره؟ ...

وقتی تاپیک جدیه این همه شوخی و خنده ۳نفر جواب درست دادن منم اون موقع نمیدونستم زدم جزیره اشپزخونه عکسا رو دیدم فهمیدم یا امروز یکی مگفت من فرش طرح ترنج دوست دارم یکی میگفت باغ ارم یکی طرح افشان من اینا زو زدم ببینم این طرحا چیه اینا رو رو عکس سرچ کنی میاره لازم نیست دنبال مطلب باشیم ک سرچ کنیم نی نی سایت و بیاره 

مسخره بازیا یبار ۲ بار نبود من واقعا جای اسی ناراحت شدم 

2731
وقتی تاپیک جدیه این همه شوخی و خنده ۳نفر جواب درست دادن منم اون موقع نمیدونستم زدم جزیره اشپزخونه عک ...

چه میدونم والله🤔🤔🤔

خوب شما میتونستید بگید با سوالاتتون مسیر تاپیک رو منحرف نکنید که این تذکرتون به جاست و لایک داره.. نه اینکه از درِ تحقیر وارد بشید..