2737
2734
تا ۷ سالگی سن ب قول معروف تاختن بچست  ینی خیلی گیر نده بزار راحت باشن  از ۷ سالگی درس اد ...

اخه بچه ها الانی ک هم سن و سال های بچه ها خودم هستن رو تو فامیل میبینم خیلی لوسن من اصلا اینجوزی دوست ندارم بچه باید بفهمه بعضی کاراش اشتباهه تا ۲ سالگی چیزی نمیفعمن ولی از اون به بعد سرشون میشه پس کار های اشتباه رو بفهمن و سعی کنن درستش کنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

تربیت کودکان دوقلو و نیازهای رشدی مختلف آن‌ها موضوعی است که والدین باید توجه ویژه‌ای به آن داشته باشند. در واقع تربیت کودکان دوقلو باید به گونه‌ای پیش رود که هر یک از آن‌ها استعدادهای خود را کشف کرده و به گونه‌ای متفاوت و با توجه به ویژگی‌های شخصیتی‌شان تربیت شوند. بسیاری از والدین با اشتباهات تربیتی مانند یکسان در نظر گرفتن وسایل و لباس‌ها فرصت هرگونه رشد فردی را از کودک خود می‌گیرند و تمایل دارند که از نظر ظاهری و روحی به گونه‌ای یکسان رشد کنند. با توجه به اینکه نوع تربیت والدین تاثیرات مستقیمی در شکل گیری شخصیت کودکان در بزرگسالی دارد، بسیار مهم است تا والدین راجع به نحوه تربیت این کودکان و ویژگی‌های شخصیتی و روان‌شناختی آن‌ها اطلاعات مناسبی داشته باشید.