2733
2739
پس این ماشین موزیکالا خوب نیست؟

ماشین بهتره تو خونه استفاده کن حالشو ببره تا ۵ سالگی هم استفاده میشه . سه چرخه زوده براش تا سه سالگی فک نکنم به دردش بخوره مگه الکی بشینه روش راش ببری که میشه مثل ماشینه دیگه بیرونم که کسی نمیره الان. منم ازون ماشین اولی برا بچم گرفتم برا تو خونه کلا از اول برا بیرون نمیخاستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ماشین بهتره تو خونه استفاده کن حالشو ببره تا ۵ سالگی هم استفاده میشه . سه چرخه زوده براش تا سه سالگی ...

ماریلا جون شما تا چند سالگی استفاده کردین. چون برای تو خونه هم فکر کنم چیز خوبی باشه فقط دخترم جثه ش مثل دوساله هاست به نظرت می تونه یکسال دیگه هم استفاده کنه

ماریلا جون شما تا چند سالگی استفاده کردین. چون برای تو خونه هم فکر کنم چیز خوبی باشه فقط دخترم جثه ش ...

والا من برا تولد یک سالگی بچم گرفتم برا توخونه. کلی استفاده شد الان دوسالشه هنوزم استفاده میکنه و فک میکنم حداقل تا ۵ سالگیشم استفاده بشه مگر اینکه دیگه بچه زیادی تپل و سنگین و گنده باشه منم اول میخاستم سه چرخه بگیرم تو تاپیکامم هس ولی بعد دیدم من برا تو خونه میخام مگه آدم چقد میره بیرون بچه یه سره تو خونس باید منتظر بمونه کی ببریش بیرون . بچه کوچیک رو سه چرخه میفته ها باید از ۳ یا ۴ سالگی استفاده کنی بتونه خودشو نگه داره روش. ببر سوارش کن من بچمو رو سه چرخه نشوندم اصلا امنیت نداشت ماشین خریدم. ولی خیلیارو دیدم سه چرخه دارن. من با معیارام ماشین بهتر بود

خیلی ممنون عزیزم 

سلام شما سه چرخه خریدین؟ راضی بودین؟ 

منم بین ماشین موزیکال و سه چرخه موندم کدوم بهتره، برا بیرون میخوام کالسکش خراب شده میخوام بجای کالسکه استفاده کنم

بچم 18ماهشه

2740

هیچ کدوم و نخریدم تولد دوسالگی دخترم براش دوچرخه ی دوازده خریدم که الان دو ماه گذشته چند بار رفته بیرون رکاب زدن کامل یاد گرفته ولی تو کنترل فرمون من گاهی هواشودارم .البته من بیشتر پارک می برم .دخترم قدش بلنده دیدم سه چرخه به دردش نمی خوره ماشین شارژی هم کوچیکه و بردن بیرون دردسر سازه

عزیزم من یه مطلب دیدم که بهترین سه چرخه های کودک و معرفی کرده. لینکش و براتون میذارم دوست داشتید ببینید شاید کمکتون کنه      

لینکش اینه: بهترین سه چرخه های کودک در بازار ایران

🌟❤ خوش تر از دوران عشق ایام نیست ❤🌟