2733
2734
عنوان

اونایی که تا حالا کلومیفن خوردن و hcg زدن بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1350 بازدید | 44 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

فکر کنم منم پریود بشم. از کی شروع شد درد سینه ت عزیزم؟ تا کی ادامه داشت؟ میشه توضیح بدی لطفا

از یه هفته پیش شروع شد تا الان امروز دردش یکم شدید شده

خدایا شکر💞💞💞💞💞💞
2731
یعنی میشه؟؟ من همیشه قبل پری سینه درد داشتم ولی کل سینه م بود این بار فقط نوکش درد می کنه

اره عزیزم چرا نشه

منم همیشه قبل پری نوک سینه م شدید درد میکرد طوری که لباس عوض میکردم درد داشتم ولی روز موعدم که میرسید دردش تموم میشد و دیگه پری میشدم

ولی اون ماهی که باردار بودم دیدم موعدم گذشت و درد نوک سینه ی من همچنان بود و بعد ۲ روز بی بی و بله دیگههههه😍

ررررررررفت تا ۹ ماه درد نوک سینه😁 ان شاالله برای تو هم همینطوریه

بی بی زود زدی بزار موعدت بگذره

گاهی گمان نمیکنی، ولی خوب می شود....... گاهی نمی شود،که نمی شود که نمی شود..... گاهی هزار دوره دعا،بی اجابت است............ گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود............. قیصر امین پور
فکر کنم منم پریود بشم. از کی شروع شد درد سینه ت عزیزم؟ تا کی ادامه داشت؟ میشه توضیح بدی لطفا

۷_۸ روز مونده بود به موعدم 

روز موعدم پری شدم بازم یه هفته طول کشید تا خوب شه

الانم از دیروز باز حساس شدن نمیدونم چه مرگمه باز

2706