2733
2739

بچه ها از عوارضش براتون درد نوک سینه بوده؟ من اولین باره این دارو ها رو مصرف می کنم. چند روزه نوک سینه م حساس شده و درد می کنه. ۱۰ روز از آمپول گذشته. شما هم این تجربه رو داشتین؟

درد نوک سینه اولین علامت بارداری من بود 😍

ان شاالله برای تو هم همین طوریه

گاهی گمان نمیکنی، ولی خوب می شود....... گاهی نمی شود،که نمی شود که نمی شود..... گاهی هزار دوره دعا،بی اجابت است............ گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود............. قیصر امین پور

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم امکان داره باردار باشی منم این ماه زدم الآنم سینه هام درد می‌کنه..۱۶روزه از آمپول گذشته امروز بی بی چک زدم مثبت شد انشاالله امروز میرم آزمایش بتا بدم و مطمئن بشم 

خدایا شکر💞💞💞💞💞💞
2731
درد نوک سینه اولین علامت بارداری من بود 😍 ان شاالله برای تو هم همین طوریه

یعنی میشه؟؟ من همیشه قبل پری سینه درد داشتم ولی کل سینه م بود این بار فقط نوکش درد می کنه

2738
سلام عزیزم امکان داره باردار باشی منم این ماه زدم الآنم سینه هام درد می‌کنه..۱۶روزه از آمپول گذشته ا ...

عزیزم کجاش درد می‌کنه؟ از کی شروع شد؟

به سلامتی مبارکت باشه عزیزممم برای منم دعا کن

من ماه پیش کلومیفن خوردم و hcg زدم نوک سینه هام وااای خیلیی دردناک شده بود اصن نمیتونستم دس بزنم همه ...

فکر کنم منم پریود بشم. از کی شروع شد درد سینه ت عزیزم؟ تا کی ادامه داشت؟ میشه توضیح بدی لطفا