2737
2734
عنوان

خانوم ها با فکر اقتصادی خوب بیاید کمکم

| مشاهده متن کامل بحث + 319 بازدید | 49 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منکه اطلاعات دقیقی ندارم .... اما یه خانوم اینجا گفت بانک‌ ملی خوبه

بانك ملي از همه بدتره😂😂😂😂😂از همه سختتر و بيشترين سود و كارمزد مال بانك مليه 

اولويت با وام بانك هاي قرص الحسنه اس

2731
عجب!!! چرا اینقدر زود ملت رو به پارتی وصل میکنید!

نه معذرت میخوام طرف حسابم شما نبودید‌که....

گفتن کدوم بانک 

میگم بانکی ک پارتی داشته باشن ...

الان شما وام دوم رو میخوایید ازبانک بگیرید؟

الان که دارم این امضا رو یاد داشت میکنم .مثل یه تیکه کاغذ که تو آسمون سردرگم هست وباد  باخودش این ور اون جا به جاش می‌کنه شدم ....یه آدم کاملا سردرگم که نمیدونه کجای زندگیش هست و از زندگی چی میخواد یه بار عاشق و یه بار فارغ یه بار عاشق درس و پیشرفت یه بار حالش از هرچی درسه و کتابه بهم میخوره واین وسط نگران عمر و جوانی هست که داره از دست می‌ره....نمی‌دونم باید چیکار کنم و ازکجا شروع کنم ‌‌ولی اینو خوب می‌دونم که باید شروع کنم من آدم ساکن بودم نیستم باید پیشرفت کنم فعلا هدفمو گذاشتن روی گرفتن لیسانس می‌دونم که میشه راهی طولانی در پیش دارم ولی میشه که بشه اینو مطمعنم اگر تا اینجا اومدی ازت خواهش میکنم واسه م دعا کن 🥰۱۴۰۰/۱۰/۰۱
2738
بورس اگه دست کاربلدش باشه احتمال ضررش خیلی کمه اگرم بلد نیستن که خب اره نظر شما محترمه

بورس خیلی خیلی بلدی می خواد اونیکه اینکار رو می کنه هم پول کلان میگیره استرسشم زیاده هی باید چشمت به نمودارا باشه 

روتین زندگیم برام مقدسه .پاش وایمیستم
کارگشاهی بانکی که روطلاوام میده بیشترشهرها بانکی ملی اینکارمیکنه طلاروگرومیگیره ازروگرم طلات وامت می ...

نکنین تو رو خدا  این کار رو واقعا فکر می کنین بانک پولتون پس میده 

روتین زندگیم برام مقدسه .پاش وایمیستم
کارگشاهی بانکی که روطلاوام میده بیشترشهرها بانکی ملی اینکارمیکنه طلاروگرومیگیره ازروگرم طلات وامت می ...

خدایی نکرده اگر بانک برشکست بشه اون وقت چی؟

الان که دارم این امضا رو یاد داشت میکنم .مثل یه تیکه کاغذ که تو آسمون سردرگم هست وباد  باخودش این ور اون جا به جاش می‌کنه شدم ....یه آدم کاملا سردرگم که نمیدونه کجای زندگیش هست و از زندگی چی میخواد یه بار عاشق و یه بار فارغ یه بار عاشق درس و پیشرفت یه بار حالش از هرچی درسه و کتابه بهم میخوره واین وسط نگران عمر و جوانی هست که داره از دست می‌ره....نمی‌دونم باید چیکار کنم و ازکجا شروع کنم ‌‌ولی اینو خوب می‌دونم که باید شروع کنم من آدم ساکن بودم نیستم باید پیشرفت کنم فعلا هدفمو گذاشتن روی گرفتن لیسانس می‌دونم که میشه راهی طولانی در پیش دارم ولی میشه که بشه اینو مطمعنم اگر تا اینجا اومدی ازت خواهش میکنم واسه م دعا کن 🥰۱۴۰۰/۱۰/۰۱
بورس خیلی خیلی بلدی می خواد اونیکه اینکار رو می کنه هم پول کلان میگیره استرسشم زیاده هی باید چشمت به ...

به سودش می ارزه به نظرم و این که تا حدودی اطمینان دارم طلا تا اخر سال افت قیمت شدیدی پیدا میکنه

پروردگارا نگذار دعا کنم که مرا از دشواری ها و خطر های زندگی مصون داری بلکه دعا میکنم در رویارویی با آن ها بی باک و شجاع باشم , نگذار از تو بخواهم درد مرا تسکین دهی بلکه توان چیرگی بر آن را به من ببخش ...پروردگارا تنها تو هستی که میتوانی تلنگری بزنی بر این دل درمانده تا شاید بفهمد از دست دادن تو سخت ترین از دست دادن هاست پروردگارا به من آرامشی ده تا بپذیرم هر آن چه را نمیتوانم تغییر دهم  و شجاعتی ده تا تغییر دهم هر آنچه را میتوانم تغییر دهم و بصیرتی ده تا تفاوت این دو را درک کنم پروردگارا اگر روزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم فراموش نکن بنده ی کوچکی داری پروردگارا به جز خودت به کسی واگذارم نکن تویی پروردگار من پس قرار ده بی نیازی را در نفسم , یقین را در دلم , روشنی را  در دیده ام و بصیرت در قلبم پروردگار من بهترینم چقدر در زمین تنهایی و عجب صبری داری که با این همه گناه هنوز هم بنده ات را ناامید نمیکنی پروردگارا خودت میدانی که من به جز تو کسی را ندارم  دستم را رها نکن پروردگارا کمکم کن تا شیعه شایسته علی بن ابی طالب(ع) باشم امیر بی ادعایی که میگریست و در  مسجد کوفه عاشقانه صدایت میرد که : مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْغَنِىُّ وَ اَنَا الْفَقيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الْفَقيرَ اِلا الْغَنِىُّ / مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْكَبيرُ وَ اَنَا الصَّغيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الصَّغيرَ اِلا الْكَبيرُ.
نکنین تو رو خدا  این کار رو واقعا فکر می کنین بانک پولتون پس میده

ممکنه طلاهامونوپس نده؟

برای خودت بخر بیمه می کنه گارانتی بانک میشه کلاخلی خوبه 

سلام لطف میکنید بیشتر توضیح بدید از کجا باید بخریم و کلا مراحلش من برای جراحی پسرم پول لازم دارم تا سال بعد کلی پول باید جمع کنم لطفا راهنمایی کنید سپاسگزارم

2706