2733
2734
عنوان

خانومهایی که بعد از انتقال جنین استراحت مطلق نبودن و باردار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 69941 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما متاسفانه ناباروری بدون علت داشتیم...چهارسال پیش با دومین اقدام باردار شدم ولی تو پنج هفته بعد از ...

سلام عزیزم خوبین ببخشید شما مرکز میلاد ای وی اف کردین راضی بودین خود دکتر کارای ای وی اف تونو انجام داد؟؟ 

2728

من روز ۱۴ انتقال آزمایشم با عدد ۱۲۹۰‌ مثبت شد و یکم لکه خون هم دیدم ، ۳ ، ۴ روز اول انتقال استراحتم بیشتر بود و فقط برای غذا و دستشویی بلند میشدم می رفتم‌، 

بعدش یکم توی خونه فعالیت سبک داشتم و کار شرکت رو دورکاری انجام میدادم البته کارای خونه رو همسرم انجام میداد ،

کلی تو این مدت فیلم دیدم مخصوصا فیلمای خنده دار ، دو هفته ی خوبی بود برام‌ ،

نشاسته ۲ بار در روز و آسپیرین یکی میخوردم ، شیاف صبح و شب و آمپول یکی ظهر میزدم ، منتظرم برم آزمایش دوم رو هم بدم که قطعی بشه ، انشالا همه به سلامتی به نتیجه دلخواه تون برسید

عزیزم ایشالا ک نتیجه میگیری من انتقالم منفی بود ولی همه چیو رعایت کردم نشاسته میخوردم ویتامینارو می ...

هستی جان دکترت کی بود میشه بگی چه داروهایی استفاده کردی قبل انتقال و ایادجنینات فریز بود یا نه

2740
ما متاسفانه ناباروری بدون علت داشتیم...چهارسال پیش با دومین اقدام باردار شدم ولی تو پنج هفته بعد از ...

منم دقیقا مثل شما بودم سالم هردومون..ولی سقط داشتم دوبار.iui هم نگرفت.اولین بار میخوام ivf کنم ایشالا مثل شما بگیره😉

بار اول مثبث شد اما قلب نداشت بار دوم شد خدارو شکر کارم پشت میز بود اما سنگین بود و بالاخره مسیر رفت ...

ببخشید یه سوال

من بعد انتقال مجبور شدم توالت فرنگی سیار رو جابه جا کنم فقط یکم بلندش کردم

اونم جزو وسیله سنگین محسوب میشه؟

خیلی ممنون گلم که گفتید، چون منم دوتا دوستام همون مرکزی که من میرم انتقال دادند استراحت مطلق بودند د ...

سلام خوب هستید 

میخواستم بپرسم شما که خیلی استراحت نکردید باردار شدید؟