2733
2734
عنوان

برای عقیقه بچه

| مشاهده متن کامل بحث + 240 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه یه دعاها و آدابی  داره میخونن ..مهمونی نداره

نه کلا مهمونی بعد از زایمان رو میگم شوهرم میگه به این بهونه همه فامیل بیان خونمون

تیکر یک سالگی پسر گلم😍
2731

خیلیا عقیقه که میکنن مهمونی میدن و فامیل ها و آشناها رو دعوت میکنن. یه عده هم اداب عقیقه رو انجام میدن ولی یا همون گوشت رو خام یا غذای پخته شده میدن به نیازمندا. من با دسته دوم موافق ترم مخصوصا تو این شرایط کرونا و گرونیها ثوابشم اینطوری بیشتره

2738

من خودم نمیخوام قربونی کنم گوسفندو میدم درستع به خیریه مهمونیم اگه کرونا رف بعدن جشن میگیرم براش اولین روزا اعصاب ندارم مهمون زیاد اونم بااین بیماری

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
من خودم نمیخوام قربونی کنم گوسفندو میدم درستع به خیریه مهمونیم اگه کرونا رف بعدن جشن میگیرم براش اول ...

منم اعضاب مهمونی دادن ندارم خونمونم جا نیست باید به بار فامیل شوهرم بگم ..یه بار جدا فامیل خودم

تیکر یک سالگی پسر گلم😍
خیلیا عقیقه که میکنن مهمونی میدن و فامیل ها و آشناها رو دعوت میکنن. یه عده هم اداب عقیقه رو انجام می ...

با بچه کوچیک واقعا مهمونی دادن سخته

تیکر یک سالگی پسر گلم😍
منم اعضاب مهمونی دادن ندارم خونمونم جا نیست باید به بار فامیل شوهرم بگم ..یه بار جدا فامیل خودم

اووووه حالا چه واجبه نمیوفته تو محرم؟؟

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
نه بعد محرم میگن موقع مولودی ها

تااونموقه حالت خوب شده باز بهتررحوصله داری از الان نمیشه تصمیم گرف منم میخوام بعد محرم تالار بگیرم نمیدونم بشه یانه میگن پاییز بیماری زیاده