2737
2734
عنوان

حالت تهوع شدید در زمان اقدام

| مشاهده متن کامل بحث + 7913 بازدید | 44 پست
عزیزم الان این خورد و خوراک انقد هورمونی و گلخونه ای صده باردار شدن سخت تر شده ب نظرم برو دکتر ازمای ...

پاپ اسمیر دادم سونو هم رفتم اندومتر و سایز فولی خوب دارم اما متاسفانه دوتا هم پولیپ دارم کمتر از یک سانته

دکتر گفت مانع بارداری نیس

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
نه اخه بدن که هر ماه تحمک رو داره  و خودش آزاد میکنه اگه قرص واسه فعال شدن تخمک بخوری و امپول ن ...

خخخخ ن عزیزم کی گفته هر ماه هر بدنی روند طبیعی داره یکی در مله دوتا ازاد میونه یکی ۱۰تا خخخخ یکی هم مثل من فولیکول های گنده داره ۵تا۶تا ازاد نمیکنه یکی ازاد میکنه اما کوچیکه ناقصه خلاصه هزار مدل هست دکتر تشخیص میده باید چیکرد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خخخخ ن عزیزم کی گفته هر ماه هر بدنی روند طبیعی داره یکی در مله دوتا ازاد میونه یکی ۱۰تا خخخخ یکی هم ...

اره درسته من کلی گفتم🤭🤭🤭🤭 

من خودم تو ماه هرچندبار که برم سونوگرافی میگه تخمک داری 

آزاد شده فولیکولات خوبه اما باردار هم نشدم

البنه بچه دارم

پارسالم سقط داشتم

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
2728
پاپ اسمیر دادم سونو هم رفتم اندومتر و سایز فولی خوب دارم اما متاسفانه دوتا هم پولیپ دارم کمتر از یک ...

خب پس یک ماه از روز ۱۰تا ۲۰پری یک شب در میون اقدام کن اگه دیدی داره ریتم پریودت ب هم میریزه برو دکتر من منظم بودم بعد عقب مینداختم فکر میکردم خوبه یعنی رحمم داره اماده میشه ک باردار شم دفعه اخر۸روز عقب انداختم بی بی هاله انداخت بتا دادم صفر بود باز دکتر نرفتم ماه بعدش دیگه رفتم کاش همون ماه میرفتم

اره درسته من کلی گفتم🤭🤭🤭🤭  من خودم تو ماه هرچندبار که برم سونوگرافی میگه تخمک داری  ...

منم یک ماه قبل کیستم رفتم گفت ۳تا فولیکول ازاد کردی عالیه برو سه شب اقدام کن اندازشم خوبه اون ماه باردار نشدم بعدشم کیست من باید شوهرمم بفرستم یه ازمایش بده اون ماه ک ازاد کرده بودم چرا نگرفته بود

خب پس یک ماه از روز ۱۰تا ۲۰پری یک شب در میون اقدام کن اگه دیدی داره ریتم پریودت ب هم میریزه برو دکتر ...

اقدام که داریم

حس میکنم شوهرم ضعیفه

بعد میگم اگه اون ضعیف بود که پارسال حامله نمیشدم

اما خب یکسال گذشته شاید ضعیفه

اقدام که داریم حس میکنم شوهرم ضعیفه بعد میگم اگه اون ضعیف بود که پارسال حامله نمیشدم اما خب یکسال ...

اره اشتفاده از گوشی و لب تاب خیلییییییی برای بارداری برای مرد و زن تاثیر داره شوهر منم همیشه یا گوشی تو جیبشه یا دستش بعد لباس زیر تنگ هم تاثیر داره منم میخوام بگم برم ازمایش بده 

2738
منم یک ماه قبل کیستم رفتم گفت ۳تا فولیکول ازاد کردی عالیه برو سه شب اقدام کن اندازشم خوبه اون ماه با ...

من شوهرم سختشه بره آزمایش میگه نمیتونم

باید از دکتر بخام خودش یه تقویتی چیزی بده بهش

اره اشتفاده از گوشی و لب تاب خیلییییییی برای بارداری برای مرد و زن تاثیر داره شوهر منم همیشه یا گوشی ...

شوهرم اهل گوشی نیس اما خودم همش دستمه

من شوهرم سختشه بره آزمایش میگه نمیتونم باید از دکتر بخام خودش یه تقویتی چیزی بده بهش

وااا بگو من سختم نیست میخوام ۹ماه بچتو تو دلم حنل کنم یه ازمایش بده اونم وظیفشه چطور ما همش یه پامون دکتر باشه

وااا بگو من سختم نیست میخوام ۹ماه بچتو تو دلم حنل کنم یه ازمایش بده اونم وظیفشه چطور ما همش یه پامون ...

امید بخدا

بچه ها من الان دوهفتس ساعت ۲ میخوابم ۵ ونیم بیدار میشم بسکه بیخودی خسته میشم اقدامم داشتم همین چیزا ...

اره گذاشتی منم تگ کن یا لایک کن بخونم بعضی ها چهرشون یه مقدار تغییر میکنه قدیمیا از قرنیه چشم میفهمیدن ک یه خبرایی هست خخخخ ما با کلی ازمایش و سونو باز مطمعن نمیشیم  ایشالا ک شاد خبر بیای 

اره گذاشتی منم تگ کن یا لایک کن بخونم بعضی ها چهرشون یه مقدار تغییر میکنه قدیمیا از قرنیه چشم میفهمی ...

اره والا مربیم میگه چهرت خیلی عوض شده حامله ای منم به شک انداخته

2706