2733
2739
عكس سونوي ان تي رو داري . خب بزار دوستان نظرشونو بدن . البته يه جور سرگرمي حساب ميشه . ولي در كل توك ...

من اگه بچه اولمو خدا بهم پسر میداد دومی رو حتما دختر میخاستم ولی کلا با نی نی پسر زود اخت میشمو جورترم واسه همین ارزومه اولیمو خدا بهم پسر بده اینم عکس سونو ان تی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
احتمال پسر بودنش زیاده اما سونوهایی که دیدم کشیده تر بوده ولی گرد نیست احتمال پسر بودنش بالاستان شاا ...

من اصلا تا حالا به اين چيزا توجه نكردم . اين نظريه رو هم تا حالا نشنيدم . خودتون كشف كرديد يا علميه ؟   

من اصلا تا حالا به اين چيزا توجه نكردم . اين نظريه رو هم تا حالا نشنيدم . خودتون كشف كرديد يا علميه ...

تو همین نی نی سایت بزنین کلمه شکل ساک. یا لوبیایی و گرد. دوستان عکس گذاشتن شما برین تو پیجهاشون جنسیتا مشخصه من اینجور تحقیق کردم اطرافیانمم هر چی گفتم عکس بفرستن دقیق بود خطا هم داشت در حد 1 درصد

2738
اي جان . انشالله هرچي از خدا ميخواي بهت بده

به نظر من اين چيزاي ظاهري تو هر شخصي متفاوته و به فيزيك و استايل مادر بستگي داره . حالا نميدونم اين نظر شما تا چقدر درسته . ولي در كل من دختر دارم طبيعتا دوست دارم از جنس مخالف هم داشته باشم و مادر پسر بودن رو هم بچشم 

به نظر من اين چيزاي ظاهري تو هر شخصي متفاوته و به فيزيك و استايل مادر بستگي داره . حالا نميدونم اين ...

اگه اولین سونو دخترتونو هم اگه دارین نگاه کنان احتما 90 درصد گرده

2706