2737
2734
من۱۷کیلو اضافه وزن داشتم،توخونه حلقه زدم روزی۲۰دیقه،برنجمم کم کردم همین،بیشتر عدسی سوپ لوبیا میخوردم ...

چ‌خوب عزیزم‌میشه بیشتر توضیح بدی قند و شکر و حله حوله هم‌نخوردی یا کمش کردی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چ‌خوب عزیزم‌میشه بیشتر توضیح بدی قند و شکر و حله حوله هم‌نخوردی یا کمش کردی

صبحانه کامل میخوردم یه پیمونه شکرم میزدم،قند روزی ۲حبه حله حوله خیلیییی کم چون علاقه نداشتم زیاد

خونه دار ولی با بچها حسابی مشغولم کار خونه هم میکنم

ببين بنظرم اگه برات مقدوره روزي يه ساعت بچه ها رو يجايي بذار برو بدو

اولش سخته با پياده روي شروع كن يواش يواش سرعتتو ببر بالا

بعدم هدفزهاتو كوچيك كوچيك كن،مثلا بذار تو يه هفته بتوني يه هفته كم كني

بعد حساب كن در حالت عادي چند كالري مصرف ميكردي از برنامه كرفس و مشابهش ميتوني كمك بگيري،مثلا اگه ٢٠٠٠ تا مصرف روزانت هست يه هفته سعي كن فقط ١٠٪؜كمتر بخوري مثلا ١٨٠٠ بشه مصرفت

بعد خودتو تصور كن كه شدي باربي ناخوداگاه وقتي ميخواي بخوري اشتهات بند مياد

ولي موثر ترين راه اينه بگي شوهرت حرصت بده مثه چي لاغر ميشي😅

2738

منم اضافه وزنم مثل شما است حدودا ۱۶ کییلو کم کردم ... 

رژیم انلاین از متخصص میگیرم هم هزینه ش خوبه و هم برنامه ش عالیه احساس گشنگی نمیکنم و همه چیز دارم و غذاهایی که هوس کنم تو برنامه م جا میده .... 

ورزش هم تردمیل و هوازی تو خونه میرم ... 

ببين بنظرم اگه برات مقدوره روزي يه ساعت بچه ها رو يجايي بذار برو بدو اولش سخته با پياده روي شروع كن ...

عزیزم‌من شرایط پیاده روی ایجاد میکنم از لحاظ حرصم‌ شانس بد من حرص ک‌بخورم بیشتر میخورم یعنی هر چی بخورم سیر و گشنگی نمیفهمم🙂

عزیزم‌من شرایط پیاده روی ایجاد میکنم از لحاظ حرصم‌ شانس بد من حرص ک‌بخورم بیشتر میخورم یعنی هر چی بخ ...

من برعكسم

قشنگ حرصم كه ميده هيچي دلم نميخواد بخورم

از اول اسفند خودمو كشتم هر روز يه ساعت پياده روي مراقب غذا اصلا تكون نخوردم تو يه هفته اي كه حرصم داد قشنگ يه كيلو كم كردم

حالا من میخام قند و شکر به کل حذف کنم برنج رو هم به هفته ای یک یا دوبار اونم هر وعده چند قاشق برسونم ...

يه رژيم سخت نگير كه نتوني ادامش بدي

يواش يواش بدنتو عادت بده

حالا من میخام قند و شکر به کل حذف کنم برنج رو هم به هفته ای یک یا دوبار اونم هر وعده چند قاشق برسونم ...

آره چرا نشه منم هفته ای دوبار برنج و نون میخورم یعنی نرم مهمونی همونم  نمی‌خورم کاهو و هویج و خیار گشنه شدم میخورم😥 ورزش هم میکنم 

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
آره چرا نشه منم هفته ای دوبار برنج و نون میخورم یعنی نرم مهمونی همونم  نمی‌خورم کاهو و هویج و خ ...

ان شاالله ک‌بتونم‌رو ارادم‌وایستم‌و خودم‌لاغر کنم‌وای ک‌چ بد چاقی اصلا قشنگ‌ترین لباس تو تنت معلوم‌نیست من ک‌همه چربی ها جمع شدن تو شکم‌ و پهلو و پشتم خیلی افتضاح

ان شاالله ک‌بتونم‌رو ارادم‌وایستم‌و خودم‌لاغر کنم‌وای ک‌چ بد چاقی اصلا قشنگ‌ترین لباس تو تنت معلوم‌ن ...

عزیزم همت کن واقعا خیلی خوبه لاغر بودن انشالله لاغر میشی فقط اراده 😍😍😍😍😍

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
2706