2737
2734
این روزا همش فکرم میره سمت اینکه شوهرم خیانت کرده موقع حاملگیم. یعنی غیر من دستش به کسی نخورده همش پ ...

به خاطر بارداریه ، حساس شدی 

عاشق بافتنی هستم ، عروسک های بافتنی میبافم و اشارپ وپاپوش و... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به خاطر بارداریه ، حساس شدی 

بچه م چهار ماهشه

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
2728
مگه چیزی ازش دیدی؟ 

چیزای پراکنده ولی مدرک نمیشه و نمیتونم ثابت کنم 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
چیزای پراکنده ولی مدرک نمیشه و نمیتونم ثابت کنم 

انشاالله که همچین چیزی نیست بهش فکر نکن فقط اعصاب خودتو بهم میریزی به هیج جا هم نمیرسی ، دل سرد میشی ازش اینجوری 

عاشق بافتنی هستم ، عروسک های بافتنی میبافم و اشارپ وپاپوش و... 
2738
انشاالله که همچین چیزی نیست بهش فکر نکن فقط اعصاب خودتو بهم میریزی به هیج جا هم نمیرسی ، دل سرد میشی ...

آخه فکرم درگیر کرده خیلی حس بدیه اینکه بدونی دور و برت یه خبرهایی بوده و تو نمیفهمی .ببخشید برای مثال تو صفحه کلید گوشیش خودکار ه.مثلا کلمات قبلی که نوشته هم هست  .نوشتم زن بعدش اومد ج ن ده سراغ نداری 

2706