2737
2734
عنوان

با شوهری که فیلمای ناجور میبینه باید چه برخوردی کرد؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1356 بازدید | 68 پست
آخ گفتی دقیقا همینه تولحظه نمیتونه خودشو نگه داره ومنم همینطورم توجمع که برم یعنی شروع میکنم غیبت پش ...

به همسرت بگو که درکش میکنی...بگو که چقدر ناراحت میشی از کارش و دلت میشکنه...به نظرم اگه بحث گناه بودن این کار رو وسط بکشی بهتر جواب میده چون اگه واقعا به نظارت خدا ایمان داشته باشه همیشه کنار میذاره ...وگرنه وقتی نباشی میبینه

💜اللهم صل علی محمد و آل محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به همسرت بگو که درکش میکنی...بگو که چقدر ناراحت میشی از کارش و دلت میشکنه...به نظرم اگه بحث گناه بود ...

نه به نظرم این کاردرست نیست 

تحریک حس گناه وعذاب وجدان یه جورسرزنش درونیه 

به خاطریه موضوع بی اهمیت نبایدروان شوهرشوتخریب کنه

یه چیز دیگه هم میگم به نظرم کنار گذاشتن گوشی به کلی درست نیست چون بالاخره بهش نیاز پیدا میکنه و برمیگرده...بگو که فیل    تر   شکن و تلگرام و اینستارو پاک کنه و قرار بذارید که هیچ وقت نصب نکنه...این طوری بهتره

2731
بذار ببینه چشمش دراد حوصله داری    رابطه ج ..باشما چطوره ؟

رابطمون  خوبه ولی نمیدونم چرا باز این چیزا رو میبینه کلیتشم پسر هیزی نیست همه فامیل میگن خیلی سربه زیره ولی یه کنجکاوی شدیدی نسبت به این مسائل داره

یه چیز دیگه هم میگم به نظرم کنار گذاشتن گوشی به کلی درست نیست چون بالاخره بهش نیاز پیدا میکنه و برمی ...

قبلا همین قرارو گذاشتیم همه چی رو پاک کرده بود ولی وقتی سابقه گوگلش رو دیدم متوجه شدم سرکار که میره فی..ترشکن نصب میکنه نگاه میکنه بعد میاد خونه فی....رشکن رو پاک میکنه که من تو گوشیش نبینم

[QUOTE=139111002]رابطمون  خوبه ولی نمیدونم چرا باز این چیزا رو میبینه کلیتشم پسر هیزی نیست همه ...

نمیدونم چرا اینقدر حساس شدم یه جورایی اعتمادی که داشتم ازدست دادم . بهش خیلی بدبین شدم همین بدبینی وهمین که فکر میکنم شوهرم یه آدم ضعیف النفس دیوونم میکنه

2738
نه به نظرم این کاردرست نیست  تحریک حس گناه وعذاب وجدان یه جورسرزنش درونیه  به خاطریه موض ...

اولا بی اهمیت نیست...چون اکثرررر مواقع توی مردا به خود ار  ضاییی  میکشه یه گناه خیلی بزرگه و از طرف دیگه ما نمیتونیم در برابر گناه شریک زندگیمون سکوت کنیم اگه سکوت کنیم و بهش یادآوری نکنیم ماهم تو گناهش شریک شدیم

من هم نگفتم سرزنش کنن من گفتم بگن که همه ی آدما به خاطر شهوتی که دارن به گناه میل دارن مثل ما که دوست داریم غیبت کنیم...ولی انسان اون موقع ارزش واقعیش مشخص میشه که بزنه تو سر نفسش و از گناه چشم پوشی کنه به خاطر خدا...اتفاقا این یک نوع ارزش دادن به همسره که من میدونم چقدر دوست داری بری سمت این چیزا و نمیری و این برای من باارزشه

قبلا همین قرارو گذاشتیم همه چی رو پاک کرده بود ولی وقتی سابقه گوگلش رو دیدم متوجه شدم سرکار که میره ...

فعلاکه گوشیوگذاشته کنارانشالله تواین مدت ترک میکنه اگرنشدبا ی مشاورحاذق مشورت کنید انشالله حل میشه

نمیدونم چرا اینقدر حساس شدم یه جورایی اعتمادی که داشتم ازدست دادم . بهش خیلی بدبین شدم همین بدبینی و ...

بهش بگو که متوجه شدی و میخوای کمکش کنی که کنار بذاره قطعا اینقدر شمارو دوست داره که به حرفتون گوش بده

نمیدونم چرا اینقدر حساس شدم یه جورایی اعتمادی که داشتم ازدست دادم . بهش خیلی بدبین شدم همین بدبینی و ...

فقط با محبت جلو برو هرکاری میخوای بکنی یادت نره که به عنوان یک همسر هستی درسته اون لحظه ازش متنفر میشی ولی من خودم به شخصه تجربه کردم که فاکتور محبت وقتی حذف میشه هیچ کاری پیش نمیره...قطعا اون دلش نمیخواد همسر مهربونشو از دست بده...مردا به شدت تشنه ی محبت ان

اون موقع است که وقتی یه لحظه محبتتو به عنوان تنبیه ازش بگیری واقعا متنبه میشه و برمیگرده

اولا بی اهمیت نیست...چون اکثرررر مواقع توی مردا به خود ار  ضاییی  میکشه یه گناه خیلی بزرگه ...

به نظرم بدترین چیز دادن حس عذاب وجدان به آدم دیگس

این نظرشخصیه منه درباره ی بخش مذهبیش نظری ندارم چون ازاین چیزهاخیلی سردرنمیارم 

ترجیح میدم به جای اینکه روی یه کاری اسم گناه بذارم ووژدان خراش بدم به چشم "اشتباه"ببینمشوحلش کنم 

هیچ حسی بدترازحس گناه نیست بابت چیزی که خیلیم خطای وحشنناکی نیست 

به نظرم بدترین چیز دادن حس عذاب وجدان به آدم دیگس این نظرشخصیه منه درباره ی بخش مذهبیش نظری ندارم چ ...

پس چه چیزی مارو باید از همین اشتباهات نجات بده؟

همین وجدان ما هستش که باعث میشه اشتباهات رو بد بدونیم و ازش دوری کنیم

یعنی همون حس عذاب وجدان

مابه کسی عذاب وجدان وارد نمیکنیم...عذاب وجدان یه حس درونیه که هر آدمی با توجه به اعتقاداتش پیدا میکنه همسر ایشون هم این کار رو بد میدونه ومطمئنا قبل از این که خانومشون چیزی بگن این حس عذاب وجدان رو داره

2706