2733
2734
عنوان

تیرگی قوزک پا😥😢😥😢

| مشاهده متن کامل بحث + 15746 بازدید | 103 پست
ی روش پیدا کردم اما حقیقت تنبلیم اومد ادامه بدم داروی میخچه رو با گوش پاککن میزدم روی تیرگی ها دوسه ...

سلام عزیزم...ینی وقتی با آب گرم میشستین و کیسه میکشیدین این پوستش کامل درمیومد؟برا منم یه دغدغه شده😔😔

نمیدونم اگه برگردیم عقب دل طوقی واسه کی پر میزنه..
ی روش پیدا کردم اما حقیقت تنبلیم اومد ادامه بدم داروی میخچه رو با گوش پاککن میزدم روی تیرگی ها دوسه ...

داروی میخچه چیه؟،

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسید سالسیلیک

سلام دوستم ، تاپیکت رو خوندم ... چقد باهات همدردی کردم ، من سالهاست ک پام اینجوره ،بخدا خیلی دوست دارن تابستون شلوارک بپوشم ، حتی جلوی شوهرمم روم نمیشه ، نه اینکه ازش پنهان باشه ها ولی چون این قضیه براخودم مهمه دوس ندارم بندازمش جلو چش واسه همین همیشه مخفیش کردم 

کاش بیای بگی چی شد ، چقدر پات تغییر کرد ، کمکم کن 

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   
2728
سلام دوستم ، تاپیکت رو خوندم ... چقد باهات همدردی کردم ، من سالهاست ک پام اینجوره ،بخدا خیلی دوست دا ...

ببین گلم من سلام من دوباره قوزک پاک خیلی تیره شده بود چند روز پیش دوباره با گوش پاک‌کن کن داروی میخچه زدم روی سیاهیا دو سه بار تمدید کردم بعد رفتم حموم روش کیسه کشیدم خودش نرم میشه سفید میشه الان خیلی خوب شده امشبم دوباره می‌خوام بذارم میتونی ی کم کفی کنی روشو بعد سنگ پا آروم بکشی مواظب باش پات زخم نشه رو من ک زمین تا آسمون تغییر کرد ولی موقتیه دیگ هی باید تمدید کنی

ببین گلم من سلام من دوباره قوزک پاک خیلی تیره شده بود چند روز پیش دوباره با گوش پاک‌کن کن داروی میخچ ...

اتفاقا منم یه راه موثر پیدا کردم از یه پیج داروخونه پیداکردم راهشو . ضد لک باید بزنی روزی چند بار ،دوروز یبارم باشوینده ی روشن کننده بشوری و اسکراب .. طول میشکه اما نتیجه داره من ۲۰ روزه دارم استفاده میکنم تغییرشو میشه فهمید قشنگ 😍کاش میشد بیای بهم عکس نشون بدی درخواست دوستی بدم قبول کنی ؟

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   
ببین گلم من سلام من دوباره قوزک پاک خیلی تیره شده بود چند روز پیش دوباره با گوش پاک‌کن کن داروی میخچ ...

درضمن مال من بیشتر رنگش رو اعصابمه وگرنه خشکیش خییییییلی کمه . رنگشم قهوه ایه ، سیاه نیست .حالا ببینم راهی ک‌دارم میرم کلا از بین میبرش یا نه 

نه، اراک بودم

میتونم اسم دکتر تونو بدونم

ازتون خواهش میکنم دعا کنید امسال کنکور رشته مورد علاقم قبول بشم خانومای که حامله هستین تو رو خدا برا منم دعا کنید دعا های شما زود میگیره 🥺خانوما اگه کسی زیارتی رفت برا منم دعا کنه التماس دعا
2738

عزیزم اسید سالیسیلیک رو تو ۱روز چندبار زدی؟؟یا هر روز استفاده میکنی؟

دیدم که تو پستای بعد گفتین ممنون.ببخشید نشد سوالمو پاک کنم ....

اشکال نداره عزیزم، یه سوال و جواب کسی رو نکشته 😄🌹

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...