2737
2734
عنوان

رولت سرد یه فینگر فود خوشمزه

532 بازدید | 6 پست

سلام دوستای گلم رولت سرد امروز درس کردم برای بچه ها خیلی خوششون اومد دستورشو براتون میزارم

مواد لازم نان رولت

مواد لازم خمیر

تخم مرغ۱ عدد

ماست‏۴ قاشق غذا خوری

آرد۵-۶ قاشق غذا خوری

بیکینگ پودر۱/۲ قاشق غذا خوری

مواد میانی

کالباس۱۵ ورق

خیارشور۵ عدد

جعفری۱/۲ پیمانه

سس مایونز۳ قاشق غذا خوری

طرز تهیه :

اول تخم مرغ و ماست با همزن دستی بزنیم بعد ارد و بیکینگ پودر بهش اضافه میکنیم تا به غلظت ماست برسه

حالا توی تابه دو طرف ها روی کمی چرب میکنیم تا داغ شه 1/3 مواد نازک می ریزیم هر دو طرف خوب میپزیم 

هر نون که پختید بهش سس مایونز بزیند لاش کالباس و خیارشور و جعفری بریزی و رول کنید

وقتی همه نون ها حاضر شدن روشو نایلون بکشید بعد 3-4 ساعت بزارید داخل یخچال نوش جون

عاولی

خوشمان ام‌د

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نوش جون عالیه حتما درست می‌کنم. 

ان الله مع الصابرین. (کاربر قدیمی که می‌گفت هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن)خدای عزیزم حباب رویام رو ترکوندم. بلور آرزوی قشنگم رو به دست مهربون و قدرتمند تو می‌سپارم و صبر می‌کنم تا به وقتش منو بهش برسونی. 😍😍😍
2728

نونشو حتما بايد با تابه دو طرفه درست كرد؟

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘