2737
2734
عنوان

دوست داشتین جای کی بودید؟ بازیگر و هنرمند و...

| مشاهده متن کامل بحث + 929 بازدید | 79 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درود  هیچکس  هر انسانی در جایگاه خود زیباست 🍃 همه ما ارزشمندیم و فوق العاده به جای قی ...

جهت فان

یا ولی عصرعج نگهدار فرزندانم باش. نامه سرنوشتم را به شادی وخوشبختی وبرکت امضاکن.
2731
تو خیالم جای زنه آدم معروفی  چرا خود آدم معروف نیستی

خب خود اون معروفه مرد نمیشه جاش باشم گفتم جای زنش باشم ارزو بر جوانان عیب نیست😂

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚
اتفاقا این پولداراانقدم خوشبخت نیستن

تا حالا طعم پولداری رو حس نکردم نمیدونم😕

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚
2740
مثلا مردکه پولداره امکان داره زیرسرش بلندشه زن بدبخت همش باید حرص بخوره 

الان مردایی که پولدار نیستنم زیر سرشون بلند میشه چه برسه پولدارا کلا ذاتشون خراب شده

نمیدونم آخه زندگی شخصیشونو خبرندارم و این برام خیلی مهمه جدای ظاهر

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2706