2737
2734
اون اسمش یاس بود بعدشم چه ربطی داشت الان؟؟؟؟ نظر ندی بهتره

نه دختره اسمش رز بود ، همونی که سرشو عمل کردن.

من نگفتم بده یا خوب گفتم یاداون میوفتم هرکسی ام سلیقه ای داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم کاش همه مثل تو خوش سلیقه بودن

یه چیز بگم عزیزم شما نظر پرسیدین یکی میگه قشنگه یکی مگه قشنگ نیست چون خود شما پرسیدین چطوره. هر کی میگه قشنگه دلیل بر خوش سلیقگی نیست و هر کی مگه دوس نداره دلیل بر بی سلیقگی نیست. 

لطفا لایکم نکنین اگ چیزی نمیگین 😠میشه برا گل روی امام خوبی ها یه صلوات بفرستین؟😍😍                       

وای خب استاتر نظر خاستی هرکی نظر مخالف داده توپیدی بهش 

اگ دوسش داری و انتخابتو کردی نظر خواهیت برا چیه اگه ام برا همفکری اومدی ک تحمل نظرات مخالفو داشته باش

دخترم سالم بیا بغلم من برا بودنت جونمو دادم روحمو دادم مامانی عاشقتم  
2731
نه راست میگه رز بود 

الان من دارم اسم دخترم انتخاب میکنم این نهایت بی شعوری یه آدمه که در جواب تاپیک من این پیامو بذاره متاسفم از فرهنگ پایین مردم

من یه زندگی فوق العاده نمی‌خوام بلکه یه زندگی شاد میخوام  
وای خب استاتر نظر خاستی هرکی نظر مخالف داده توپیدی بهش  اگ دوسش داری و انتخابتو کردی نظر خواهی ...

نظر مخالف فرق می‌کنه با اینکه بگن اسم دختره بود که تو فیلم شیطان بازی میکرد دوست شیطونه بود به آدم بر میخوره 

2740
وای خب استاتر نظر خاستی هرکی نظر مخالف داده توپیدی بهش  اگ دوسش داری و انتخابتو کردی نظر خواهی ...

👌👌👌

لطفا لایکم نکنین اگ چیزی نمیگین 😠میشه برا گل روی امام خوبی ها یه صلوات بفرستین؟😍😍                       
نه دختره اسمش رز بود ، همونی که سرشو عمل کردن. من نگفتم بده یا خوب گفتم یاداون میوفتم هرکسی ام سلیق ...

من دارم اسم دخترم انتخاب میکنم اگه یکم درک و فهم داشتی تو ی تاپیک من این حرفو نمیزدی یک درصد فک نکردی این اسم دخترم میشه؟؟؟ادم هر چیزی به ذهنش میاد به زبون نمیاره 

الان من دارم اسم دخترم انتخاب میکنم این نهایت بی شعوری یه آدمه که در جواب تاپیک من این پیامو بذاره م ...

چیز بدی نگفت که گلم.. گفت که اسم اون بازیگره توی اون نقش رز بود دیگه، نگفت بده یا خوب ک... ب نظرم اسم قشنگیه 😍منم میخوام اسم دخترمو بذارم نلی 😊😊😊