2737
2734
عنوان

قرعه کشی ماشین کی هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 470 بازدید | 52 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تورم که میره روش. با احتساب تورم میشه همون مقدار سکه و طلا رو دوباره بخریم و یه پولی هم سود کنیم؟

خیر ،چون فقط ماشینی سود خوب داره که بتونید صفر بفروشیدش ،ماشینی که صفر فروخته بشه سودش از طلاهم بیشتره ولی باشرایطی که گذاشتن امکان فروش صفر این ماشین وجود نداره

ماشینم تا یکسال آینده گرون میشه خب

آرهماشین خیلی گرون میشه ولی این ماشین چون سندش گرو هست نمیشه رو سودش حساب کرد ماشینی ارزش داره که سندش آزاد باشه وبه نام خودت نه به نام شرکت

2731
خیر ،چون فقط ماشینی سود خوب داره که بتونید صفر بفروشیدش ،ماشینی که صفر فروخته بشه سودش از طلاهم بیشت ...

ما نمیخوایم ازش استفاده کنیم. پراید داریم یدونه. یعنی اگه اسممون در اومد پرایدو بفروشیم پول اینو جور کنیم بهتره تا طلا بفروشیم به نظرت؟

بعد یکسال که دیگه گرو نیست و فروشش هم سخت نیست. ما فروختیم راحت قبلا. ولی اینکه طلا و سکه فروخته بشه ...

اینا برگه سبز رو می خوان نگه دارن ،گارانتی رو اگر تا۳ماه استفاده نکنی باطل میکنن یعنی اجازه نمیدن ماشین صفر بمونه تا کسی بتونه با سود خوب بفروشه

اینا برگه سبز رو می خوان نگه دارن ،گارانتی رو اگر تا۳ماه استفاده نکنی باطل میکنن یعنی اجازه نمیدن ما ...

آینده معلوم نیست که.حتی اگه صفر نباشه و ماشین همینطور گرون بشه بازم سودش خوبه.

2740
ما نمیخوایم ازش استفاده کنیم. پراید داریم یدونه. یعنی اگه اسممون در اومد پرایدو بفروشیم پول اینو جور ...

شما نخواید اسفاده کنید مجبورتون میکنن حداقل۱۰۰۰کیلومتر استفاده کنید وبه ماشینی که بالای۵۰ تا کارکرده باشه ماشین صفر نمی گن

خانوما قسط اول ماشین کی باید پرداخت کنیم؟

خدایا شکرت که بعد از ۱۰ سال ماشین خریدیم❤️❤️بچه ها دعا کنین بتونیم از خودمون خونه و یه پسر سالم و صالح داشته باشیم منم دعاتون میکنم❤️❤️❤️
شما نخواید اسفاده کنید مجبورتون میکنن حداقل۱۰۰۰کیلومتر استفاده کنید وبه ماشینی که بالای۵۰ تا کارکرده ...

ممنونم از راهنماییت عزیز دلم. پس به نظرت بهتره همون پرایدو بفروشیم وطلا رو نگه داریم؟

ممنونم از راهنماییت عزیز دلم. پس به نظرت بهتره همون پرایدو بفروشیم وطلا رو نگه داریم؟

اگه میتونید بدون فروش طلا ثبت نام نکنید ولی اگر باید طلا بفروشید ریسکش بالا هست چون این ماشین ها شرایط عادی ندارن

2706