2733
2739
عنوان

خانوما بیاین راجب لوازم ارایش بپرسین جواب بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 240 بازدید | 47 پست
ضدآفتاب وکرم پودربرای مجلس اینابرای پوست خشکم به من معرفی کن البته یکم کک ومکم دارم

کرم پودر با کاور بالا قیمت مناسب سوپر استی میبلین یا ایرمت بورژوا و قیمت بالاتر که فول کاور هست مک و یا استی لودر که قیمتشون یکم بالاس ضدافتاب ایزیدن یا الارو و ایرانی شون خیلی خوبن ولی حتما زیر کرمپودر اول مرطوب کننده مناسب پوستت بزن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دوسه من خودم خیلی وقت پیش داشتم خوب بود ولی لانکوم عالیه و ایرانی هم کالیستا بنفش و نارنجی خوبن  ...

برم تحقیق کنم راجب لانکوم

شاید ایندفه اونو گرفتم 

عاشق ریملم دیگه😂😂

وااااا🙁 
کرم پودر با کاور بالا قیمت مناسب سوپر استی میبلین یا ایرمت بورژوا و قیمت بالاتر که فول کاور هست مک و ...

قیمت بالاتاچ حدی هست این کرم پودراواین ضدآفتاب ایزیدین چنده الاروداشتم خوب نبود

خداجونم شکرت که درتاریخ۹/۹/۹۹به همه ی خواسته هاوآرزوهام رسیدم 😍😍😍😍
2738
قیمت بالاتاچ حدی هست این کرم پودراواین ضدآفتاب ایزیدین چنده الاروداشتم خوب نبود

مثلا استی لادر ۶۸۰تومنه و کلا کرم فول کاوریه برای عروسا استفاده میشه و رودست نداره مک هم کرم خوبیه حدود۵۰۰هس کرم میبلین هم کاور خوبی داره و کیفیتش عالیه ۱۶۰ و ایرمت بورژوا هم کرمپودر همیشگی خودمه که کاور بالا و رنگبندی خوبی داره و مات هم هست۱۲۰ ضدافتاب ایزیدن گرون شده حدود ۵۰۰اینا و شاید بعضی جاها یکم پایین تر باشه قیمتش  صدافتاب نوکس هم خوبه قیمتش باید ۲۰۰اینا باشه ایرانی بنظرم شون خیلی خوبه

ممنون عزیزم😘😚  کانسیلر برای دور چشم چه مارکی خوبه که هم پوشانندگی داشته خوبی باشه و هم دور چ ...

خواهش گلی کانسیلر میبلین خیلی خوبه و قیمت بالا تارت هست که پوشانندگی فوق العاده داره ولی چون استفاده شخصیه همون میبلین خیلی خوبه

مثلا استی لادر ۶۸۰تومنه و کلا کرم فول کاوریه برای عروسا استفاده میشه و رودست نداره مک هم کرم خوبیه ح ...

ممنون عزیزم میشه ی زحمت بکشی من۲۷سالمه زیرچشمم دوتاچخط افتاده میخوام ایناازبین بره وجلوگیری کنه ازچروک بهم ی محصول قیمت مناسب معرفی کنی ک همیشه بتونم بزنم

خواهش گلی کرم دور چشم هرشب استفاده کن پریم خوبه قیمتش هم مناسبه

ببخش عزیزم شمابه من کرم زیزچشم پریم معرفی کردین ک من پیدانکردم میش ی کرم خوب دیگ معرفی کنین

2706