2733
2734
عنوان

بچه ها من نمی تونم حرف بزنم کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 451 بازدید | 35 پست
خب پس مشکلی نداری. فقط میترسی. راهش هم اینه که کم کم شروع کنی به حرف زدن.‌ البته نه اینکه راجع به هم ...

باشه از تو جمع کلاسی شروع می کنم خدا کنه با استاد هم بتونم دوشنبه یه سوال سر کلاس مجازی بپرسم

باشه از تو جمع کلاسی شروع می کنم خدا کنه با استاد هم بتونم دوشنبه یه سوال سر کلاس مجازی بپرسم

حتما میتونی عزیزم. فقط هر سوالی که پرسیدی و هر جوابی که شنیدی به خودت آفرین بگو. خودت رو تشویق کن. به خودت لبخند بزن..بگو من میتونم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حرف درستی به استادتون زدین 👏 خیلی خوب بود😁

دیگ بامن لج شد😢

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....
2728
دیگ بامن لج شد😢

این جور استادا خیلی پررو هستن ، توقع دارن موقع تدریس خودشون با گوشی کار نکنیم بعد که ما می خوایم کنفرانس بدیم ، گوشیشون رو می گیرن دستشون 😏😑 

این جور استادا خیلی پررو هستن ، توقع دارن موقع تدریس خودشون با گوشی کار نکنیم بعد که ما می خوایم کنف ...

اره بخدا انگار فقط خودشون آدمن

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....