2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا دیر نشده وکلید سازی باز هست برو معطل نکن!!!

من یه بار این بلا به سرم اومد اونم نه ایران!! تو یه کشور دیگه ...! بعدکلی اذیت شدن از بالکن همسایه(طبقه هشتم)خودم رفتم از داخل باز کردم شانس اوردم بالکن باز بود ... خو د به شب هر جارفتم همه بسته بودن..توهم الان برو به مصیبت من دچار نشین!!

سلطان ازل گنج غم عشقبه ما داد                                             بزن بیرون از تنهایی برگرد کنارم/                                همونم که برای دیدن تو بیقرارم/                                       نرو از روزگارم که من طاقت ندارم/                          منم مثل تو به تنها شدن عادت ندارم...

[QUOTE=139043985]با پیچ گوشتی و انبردست.اقایون بلدن[/QUOTE

البته اقایونی که کارشون....هست ، واردن... نه همشون!!😂

سلطان ازل گنج غم عشقبه ما داد                                             بزن بیرون از تنهایی برگرد کنارم/                                همونم که برای دیدن تو بیقرارم/                                       نرو از روزگارم که من طاقت ندارم/                          منم مثل تو به تنها شدن عادت ندارم...
2728