2737
2739
عنوان

بینی عمل کرده ها لطفا بیاید خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1069 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طبیعیه عزیزم 

من که به چسب بعد عمل حساسیت داشتم 

هنوز بعد نه سال ، کرم پودر میزنم ، دقیقه جاهایی ک چسب میزدم پوسته پوسته میشه 

خیلی بده 

عملم اصلا اذیتم نکرد ولی این پوسته پوسته شدنش رو مخمه 

2728
عزیزم صبح چسب بزن شب قبل خواب عوضش کن چون چند روز میمونه رو صورتت چسبنده میشه به صورتت میچسبه

دکترم گفت سه روز یکبار عوض کن ولی باید زمانش رو کمتر کنم اینجوری این جای چسب دیوونه ام میکنه

اقامیشه اسم دکترتوبگی؟وچقدر گرفت😍

اسم دکترم محمد ابراهیمی هست هم تو تهران مطب داره هم کرج از همه ۸ میگرفت به من که رسید گفت ۱۰ توضیحم نداد که چرا ولی خوب کارش خوب بود 

2738

اسی تاپیکاتو خوندم،دیدم ک استرس داشتی برا عمل،...منم این هفته ایشالا قرارع برم عمل،ولی از نفس کشیدن با دهان و بیهوشی میترسم،مال تو چطور بود

یا حضرت عباس خیلی آقایی که حاجت دلمو دادی🥺
اسی تاپیکاتو خوندم،دیدم ک استرس داشتی برا عمل،...منم این هفته ایشالا قرارع برم عمل،ولی از نفس کشیدن ...

سلام عزیزم عمل کردی؟؟منم دقیقا شبیه شما از راه دهن نمیتونم نفس بکشم برام خیلی سخته فروردین وقت عملمه میشه راهنماییم کنی عزیزم

سلام عزیزم عمل کردی؟؟منم دقیقا شبیه شما از راه دهن نمیتونم نفس بکشم برام خیلی سخته فروردین وقت عملمه ...

اره برا من ک تصورش اینکه نتونم با بینیم نفس بکشم خیلی سخت بود حتی بعضا داداشم بینیمو میگرف میگف دختر اخه تو چطوری قراره با دهن نفس بکشی؟ولی بعد عمل برا ادم عادی میشه کلا،فقط دو روز اذیت میشی اونم فقط شبا ک من نمیتونستم بخوابم میترسیدم خخخخ خفه بشم ،ولی اصلا ن ترس داره ن چیزی انقد عادی میشه برات،بعد برداشتن تامپون هم خوب نفس میکشی،از عمل من دو ماهس ک میگذره

اره برا من ک تصورش اینکه نتونم با بینیم نفس بکشم خیلی سخت بود حتی بعضا داداشم بینیمو میگرف میگف دختر ...

منم بینیمو میگیرم نمی تونم از دهن نفس بکشم خیلی میترسم خفه بشم ولی حرفات یکم ارومم کرد

منم بینیمو میگیرم نمی تونم از دهن نفس بکشم خیلی میترسم خفه بشم ولی حرفات یکم ارومم کرد

یعنی همه میگن از من ترسوتر تو دنیا نیس،هیشکی باور نمیکنه من رفتم بینیمو عمل کردم،اصلا اصلا ترس نداره،اصلا هم سخت نیس با دهان نفس کشیدن،خیااااالت راحت

یعنی همه میگن از من ترسوتر تو دنیا نیس،هیشکی باور نمیکنه من رفتم بینیمو عمل کردم،اصلا اصلا ترس نداره ...

منم مثل خودت ترسوم خیلیم ترسوم به تاریخ عملم نزدیک که میشم نفسم بند میاد بینیمو میگیرم که تمرین کنم حس خفگی بهم دست میده میگم من نمیتونم تحمل کنم 3روز تامپون توی بینیم باشه با حرفات ارومم کردی عزیزم ممنونم

2706