2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم گاهی وقتا فکر میکنم خدا چرا انسان رو اشرف مخلوقات میدونه با وجود کارایی که میکنن حتی حیوانات انج ...

میدونی    تمام ادما  هدف اولشون خودشونن فقط فکر ظاهرسازی هستن و زرنگی    من تاحالا اصلن یه انسان خوب ندیدم

عزیزم اخه کدوم غربالگری    من اصلن یه ادم درست نمیبینم  دیگه چه غربالی میخواد بشه

شما ندیدی وگرنه زیادن

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
2728

به درک خوبی از دنیا رسیدین

توی هر ضرر باید ،استفاده ای باشه ♫ باخت باید احساس ِفوق العاده ای باشه ♫ آه فاتح ِ قلبم ،فکرشم نمیکردی ♫ رام کردن این شیر ،کار ساده ای باشه ♫ آه چشمه ی طوسی ، آه چشم ویروسی ♫ بعد از این به هر دردی ، مبتلا بشم خوبه ♫ مبتلا بشم مُردم ، مبتلا نشم مُردم ♫ از تو درد لذت بخش ، هرچی میکشم خوبه ♫ من یه بچه ی شیطون ، توی کوچه ها بودم ♫ عشق تو بزرگم کرد ، عشق تو هلاکم کرد ♫ جیک جیک ِ مستونم ، بود و عشقِ بازیگوش ♫ مثل ِ جوجه ی مُرده ، توی باغچه خاکم کرد ♫ آفرین به این زور و آفرین به این بازو ♫ آفرین به این چشمو ، آفرین به این ابرو ♫ با تو هیچکس جز من ، بی سپر نمیجنگه ♫ با تو هیچکس از این ، بیشتر نمیجنگه ♫ با جنون در افتادن ، باز کار دستم داد ♫ آه فاتح قلبم ، عشق ِ تو شکستم داد
شما ندیدی وگرنه زیادن

به خداااااا  همونایی ک شما دیدی و فکر کردی خوبن در واقع نیستن

من امتحان کردم    کسایی بودن ک یه عمر بهشون ایمان داشتم و اخر فهمیدم چقد تصورم مسخره و اشتباه بوده

شک نکن ک هیچ ادمی در ذات خودش خوب نیست و حتی اگر نیکوکاری و کارهای خیر هم بکنه  برای اهداف خاص خودشه و  اینو مطمعنم

به خداااااا  همونایی ک شما دیدی و فکر کردی خوبن در واقع نیستن من امتحان کردم    کسای ...

اینا حاصل تفکرات شماس

من کلی ادم خوب دیدم

شما هم سعی کن خودت ادم خوبی بشی به بقیه چیکار داری

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
2738
اینا حاصل تفکرات شماس من کلی ادم خوب دیدم شما هم سعی کن خودت ادم خوبی بشی به بقیه چیکار داری

به بقیه کار دارم چون دارم تو بینشون زندگی میکنم

من خوب هستم ولی خوب بودنم هیچ نتیجه و فایده ای نداره  تو دنیایی ک حقه بازی ارزش هست

خوب بودن توش بلانسبت خریته   مطمعنم این واقعیته

پس دل پری از مردها داری ؟

باور کن نه مردها   از کل ادمها دلم پره   باورت نمیشه  چیزهایی من دیدم و درک کردم

ادمایی ک ممکنه همه بگن اخ اخ طرف فرشتست ولی اصلا اینطور نیست   هیچ ادمی فرشته نیست

ادما درونشون اصلا روراست و صادق نیستن

به بقیه کار دارم چون دارم تو بینشون زندگی میکنم من خوب هستم ولی خوب بودنم هیچ نتیجه و فایده ای ندار ...

ااطمینانت اشتباه

خود دانی

وقتی همه ادما بد هستن و دنبال مادیات و دنیا پرستن   خب مشخصن افرینش اونا مشکلی داشته

بله ولی آفرینش مشکل نداره خدا انسان رو با اراده آزاد آفرید وبهش گفت از همه درختان باغ عدن بخور ولی از درخت شناخت نیک وبد نخور(چون هنوز آمادگیشو نداشت)ولی شیطان بهش گفت بخور تا دانا بشی و خودت زندگیت رو رهبری کنی و وقتی انسان خورد ذاتش سقوط کرد و به درجه پایینتر از انسانیت رسید

من راه و راستی و حیات هستم. هیچکس نزد پدر جز به وسیله من نمی آید.
2706