2737
2734

عاشق گوشی قلم دارسامسونگم ولی خیلی گرونه لب تاب برام لازمه یا گوشی نمیدونم فقط یکشون رو شاید بتونم بخرم

اسمم گوگوجیه میخوام فارسیش کنم که درست خونده بشه نمیشه☹

اگه لبتاب له کارت میاد لبتاب بگیر اما اگه میبینی استفاده ای نداره برات گوشی بگیر به هر حال پیشاپیش مبارک

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگه گوشیت فعلا جوابگو هست لپ تاپ

من نوت دارم گوشی خوبیه ولی نه انقدر که فکر میکنی

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
2740

قطعا وقتی که خودت گوشی داری که فعلا کار میکنه لپ تاب بگیر 🤗

در تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد    ایشالا تا اون موقع خونه خریده باشیم ، و واکسن کرونا کشف شده باشه   .                                 Kiyanaa@ عاشقتم عنچوچک💕

اگه الان نوت نگیرم دیگه شاید تاچندسال دیگه نتونم گوشیمو عوض کنم میخوامم دانشجوی ارشد بشم شاید برای کار پایان نامه لپ تاپ بیشتر لازمم بشه ولی دیوونه ی نوت ۱۰ پلاس شدم چیکار کنم

اسمم گوگوجیه میخوام فارسیش کنم که درست خونده بشه نمیشه☹
اگه الان نوت نگیرم دیگه شاید تاچندسال دیگه نتونم گوشیمو عوض کنم میخوامم دانشجوی ارشد بشم شاید برای ک ...

پس الان لبتاب بگیر...

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...