2733
2734
عنوان

مامانایی که بچه هاشون غذا نمیخوردن و راه حل پیدا کردن بیاین کمک منن

| مشاهده متن کامل بحث + 1001 بازدید | 107 پست
میگیرمش از شیر همین روزا دیگه داره دوسالش میشه ولی فک کنم اثری نداره

چرا زودتر نگرفتیش؟تابستون میگن بچه رو از شیر نگیرین عوضش شیر پاستوریزه میدادی

تصمیم گرفتم از این به بعد با احساسم❤پیش برم نه با منطقم💤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر منم همینه خلم کرده

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه
هله هوله تو این سن آخه؟ نده چون اشتهاش و میبره سعی کن قبل شیر دادن غذاش و بیاری چیزایی که دوست داره ...

هله هوله که میگم منظورم چیپس و پفک و اینا نیستش که، نون و کیک خونگی و اینجور چیزا نهایتا بستنی دیگه

اونم نمیدم‌بهش مثلا میبینم شب شده نه صبحانه خورده نه ناهار نه شام میگم ضعف نکنه یه تیکه نون یا کیک میدم دستش گشنه نخوابه.که اونم یه گاز میزنه میندازه اونور

2731
وای یادبدبختیایی ک کشیدم افتادم خیلی بده بچه بدغذاولی الان خداروشکرخوب شده تپلوهه

چند سالشه منم اميدوارم پسرم در اينده بهتر شه تپل نخواستم بشه 

هيچوقت خودتو با كسي مقايسه نكن واز زندگي لذت ببر. يكي تو ١٨سالگي ازدواج ميكنه 👸ده سال بعد بچه دار ميشه 🤱يكي تو ٢٨سالگي ازدواج ميكنه👰🏻 يكسال بعد بچه دار ميشه 🤰🏽يكي لباس مارك 👖🧥ميپوشه با اسنپ ميره مياد 🚕يكي لباس معمولي ميپوشه با شاستي ميره مياد🚘.يكي از اخراج شدنش خيلي خوشحال ميشه 🙃يكي از استخدام شدنش تو شركتي كه ارزوشو داشته😍يكي گوشي ٤٠ميليوني داره🤳 ماشينش پرايده 🚗يكي پرادو داره گوشيش ٤ميليونه📱يكي از ازدواج كردن باعشقش خوشحال ميشه 💑يكي از بيرون اومدن از يك رابطه سمي🚶🏻‍♂️.يكي٣ميليون ميده مو رنگ ميكنه🧝‍♀️ تو حسابش ٥ميليونه💶 .يكي٥٠٠تومن ميده مو رنگ ميكنه تو حسابش ٥٠ميليونه💵يكي هرسال وسيله خونه عوض ميكنه  مستاجره🏕يكي هزينه چنداني براي وسيله خونش نميكنه صاحب خونست🏡جهنم زندگي يه نفر ممكنه بهشت زندگي يكي ديگه باشه🎇🌈 اينكه كجايي تو چه سن 👼🏻🙋‍♀️🙋🏻‍♂️و موقعيتي تعيين ميكنه كه اتفاقات از نظر ما خوب باشه يا بد.هميشه يادتون باشه چي از زندگي ميخوايد و باچي خوشحاليد😍(كپي ممنوع🚫)
من دختر اولیما کجاها که نبردم واسه اشتهاش. یه پروفسور بود گفت اگه بدونید این اشتها آورا چقد ضرر داره ...

همه به من میگن اهمیت نده ولی متاسفانه آدم دلش نمیاد 

2740
هله هوله که میگم منظورم چیپس و پفک و اینا نیستش که، نون و کیک خونگی و اینجور چیزا نهایتا بستنی ...

اهميت نده بهش .تو كاسه كوچولو كشمش مغزيجات بريز بزار رو ميز گشنش ميشه ميره برميداره اما اصلا نكاه نكن تشويق نكن اصلا موقع ناهار شام براش بشقاب جدا بيار بذار تو سفره انداختن يتميز چيدن كمكت كنه من پير شدم از دست بچم تازه دارم موفق ميشم 

هيچوقت خودتو با كسي مقايسه نكن واز زندگي لذت ببر. يكي تو ١٨سالگي ازدواج ميكنه 👸ده سال بعد بچه دار ميشه 🤱يكي تو ٢٨سالگي ازدواج ميكنه👰🏻 يكسال بعد بچه دار ميشه 🤰🏽يكي لباس مارك 👖🧥ميپوشه با اسنپ ميره مياد 🚕يكي لباس معمولي ميپوشه با شاستي ميره مياد🚘.يكي از اخراج شدنش خيلي خوشحال ميشه 🙃يكي از استخدام شدنش تو شركتي كه ارزوشو داشته😍يكي گوشي ٤٠ميليوني داره🤳 ماشينش پرايده 🚗يكي پرادو داره گوشيش ٤ميليونه📱يكي از ازدواج كردن باعشقش خوشحال ميشه 💑يكي از بيرون اومدن از يك رابطه سمي🚶🏻‍♂️.يكي٣ميليون ميده مو رنگ ميكنه🧝‍♀️ تو حسابش ٥ميليونه💶 .يكي٥٠٠تومن ميده مو رنگ ميكنه تو حسابش ٥٠ميليونه💵يكي هرسال وسيله خونه عوض ميكنه  مستاجره🏕يكي هزينه چنداني براي وسيله خونش نميكنه صاحب خونست🏡جهنم زندگي يه نفر ممكنه بهشت زندگي يكي ديگه باشه🎇🌈 اينكه كجايي تو چه سن 👼🏻🙋‍♀️🙋🏻‍♂️و موقعيتي تعيين ميكنه كه اتفاقات از نظر ما خوب باشه يا بد.هميشه يادتون باشه چي از زندگي ميخوايد و باچي خوشحاليد😍(كپي ممنوع🚫)
سویق از کجا میخرید؟ میخوام مطمئن باشه.

از عطاري معروف شهرمون

اهميت نده بهش .تو كاسه كوچولو كشمش مغزيجات بريز بزار رو ميز گشنش ميشه ميره برميداره اما اصلا نكاه نك ...

دقیقا درست میگی

ولی خوب کم میخوره دیگه اینجوری 

ولی همینم بخوره از هیچی بهتره

هله هوله که میگم منظورم چیپس و پفک و اینا نیستش که، نون و کیک خونگی و اینجور چیزا نهایتا بستنی ...

آهان اینا اشکال نداره میوه و آبمیوه هم نمیخوره یا فرنی شیربرنج... پوره سیب زمینی... 

تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است...