2733
2739
عنوان

خانوما جوش وجای جوش دارم بگین کدوم یک از اینارو بخرم...

| مشاهده متن کامل بحث + 391 بازدید | 46 پست
بله،ما بیشتر برای بخیه تجویز میکنیم ولی برای جوشم اثر داره

بنظرت دیگه چی خوبه برای جوش وجاش واقعا اثر داره 

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه چجوری درمان کنم واقعا نمیدونم کجا برم وچیکار کنم دکترم میرم کلی لایه بردار میده

منم بهترین دکترمتخصص پوست شهرمون رفتم واسم یه داروی دست سازنوشت گفت ۲ماه بزن بیا‌من ۱ماه زدم پوستم خشک شدافتضاح اصلا.بعدش بایه سالن زیبایی آشناشدم تاپوستمودیدگفت بیادرستش میکنم جلسه اول۱۰۰تومن دادم پوستم اصلازنده شدیه پمادترتینوئیدم دادبهم زدم بعد۲۰روزک امروزمیشه جلسه دوممه تاهمینجاشم پوستم ۶۰یا۷۰درصدخوب شده ۴یا۵جلسه گفت بیای میشه آینه

یک نفرپیش فلک ریش گروبگذارد بلکه دست ازسرآزردن مابردارد♥
2728
برو میکرودرم

واقعا اثر داره اخه بدتر نصه بعدش

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊
منم بهترین دکترمتخصص پوست شهرمون رفتم واسم یه داروی دست سازنوشت گفت ۲ماه بزن بیا‌من ۱ماه زدم پوستم خ ...

مشکل پوستت چی بود ؟ اخه چیکار کرد دکتر

2738
جوش قرمز بوده یا سر سیاه،ایا کندی،بعدم به نظر من از مواد طبیعی استفاده کنید.

جوشام قرمزه نزدبک پریودم روی چانه ام درمیاد بزرگن وسرسفید ودردناک چن روز بعد خشک میشن میفتن ولی جاشون چن روز اول قرمز وبعد سیاه میمونه لک میشه

عزیزم بجای این چیزا برو دکتر منم اولش مقاومت میکردم واقعنم تاثیر نداشت روم ان جی چون مشکل درونی داشتم رفتم دکتر بعدم آزمایش دادم 11 کلسترولم بالا بود بهم قرص رواکوتان داد ازمم ق. ل گرفت ک ورزش کنم و چربی نخورم تا کلسترولم بیاد پایین خود قرص تو اون دوره مصرف کلسترول رو کمی بالا میبره ک با قطعش حل میشه سه دوره مصرف کردم اوکیه اوکی شدم عالی بودا عالیییییی البته عوارضی ام داره ک مثل خشک شدن مخاط یا سوزش چشم اگر پرخوری کنی کمی چاق شدن ک ب نظرم اینارو میشه ب جون خرید عوضش صورت صاف داشت 

اگر چرکی گریس بگیر از دارو خانه بزنیداگر عکسش داشتم میفرستم

باشه قت اون چنده

بله،ما بیشتر برای بخیه تجویز میکنیم ولی برای جوشم اثر داره

ببخشید من میخوام باز برم دکتر جای جوش دارم فرورفتگی اما خیلی شدید نیس کنده کاری نیس ی کم فرورفته ب نظرتون دارویی هست حل بشه یا ن باید برم میکرو و... البته میخوام دکتر برما گفتم ازشمام بپرسم شاید بدونید

2706