2733
2734
عزیزم منم سومی رو باردارم و سه ماهمه یه ماهه همسرم منو گذاشته رفته اون دوتا بچه هامم کوچیکن منم همه ...

خواهر نمیتونم نمیخوام اینم بدبخت بشه اگه باز خیانت کنه چی سه تا رو چیکار کنم اخه من ۲۸ سالمه میدونم بیشتراز این توان ندارم.شما چرا زندگیت بهم خورده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم منم سومی رو باردارم و سه ماهمه یه ماهه همسرم منو گذاشته رفته اون دوتا بچه هامم کوچیکن منم همه ...

شوهرت کجا رفته بچه هات کجان من شما رو زیاد تو سایت دیدم  ولی این چندوقته کم میاید

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد
خانمای عزیز امروز میخوام نی نیمو سقط کنم برای حال دلم صلوات بفرستین😔😔😔البته ببخشید اسی😔

آره دیگه خدا به یکی مثل من بچه نمیده به شما هم که میده اینجوری میکنید چی بم والا 

عاشق بافتنی هستم ، عروسک های بافتنی میبافم و اشارپ وپاپوش و... 
2731

این کبه های من بود یادش بخیر!البته من سیب زمینی نمیزنم برنج رو بدون روغن دمی با زردچوبه درست میکردم میکوبیدم بعد داخلش مواد رو میزاشتم 

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
خواهر نمیتونم نمیخوام اینم بدبخت بشه اگه باز خیانت کنه چی سه تا رو چیکار کنم اخه من ۲۸ سالمه میدونم ...

منم ۲۵ سالمه منم خیانت نکرده خانوادش نشستن زیر پاش و میگن طلاقش بده آخه باهاشون قهر بودم و ۳ سال خونشون نمیرفتیم الان اینو جادو و طلسم کردن و کشوندنش سمت خودشون . واسه اینکه آدم بسه بچه هورو بزن رو سرش خودتم برو مهریه اتو بزار اجرا منم همینکارو کردم . تا توی دادگاه ازش تعهد بگیری

2740
این کبه های من بود یادش بخیر!البته من سیب زمینی نمیزنم برنج رو بدون روغن دمی با زردچوبه درست می ...

به به 😋😋😋

در حقیقت ی غذای عربی ..شاید به روش لبنانی  تو نت خوندی😚😚😚😚

اطلاعی ندارم ، بعضی وقتا درست میکنم خیلی خوشمزست ، مخصوصا سیب زمینی که داره خیلی راحته اصلا وا نمیره 

ایشالله یه نی نی قشنگ بهت بده دلت گرم شه خواهرم منم بچمو دوست دارم ولی مجبورم

این که راهش نیست بعدا پشیمون میشی اگه نمی خوایش بده من 

شوهرت کجا رفته بچه هات کجان من شما رو زیاد تو سایت دیدم  ولی این چندوقته کم میاید

حالم خوب نیس والا  اصلا یه چیز عجیبه برام همسرم یهو ازین رو به اون رو شد بهترین مرد دنیا بود الان یه ماهه منو گذاشته رفته خونه باباش . بچه هارو هم من دادم بهشون .  طلسم و جادوش کردن و که بینمون جدایی بندازن  این یه ساعتم بدون من طاقت نمیاورد الان یه ماهه رفته   بدون هیچ جنگ و دعوایی

منم ۲۵ سالمه منم خیانت نکرده خانوادش نشستن زیر پاش و میگن طلاقش بده آخه باهاشون قهر بودم و ۳ سال خون ...

الان چندماهه گذشته خواهر حتی نزاشتم مادرم بفهمه فامیل نزدیکیم نمیخوام بچه هام تو فامیل اسم پدر اشغال روشون بمونه.مردای فامیل ما اکثرا اشغالن درک ندارن ما کنگاوریم فکرکنم شما کرمانشاهی

کردم ولی بچه هام کوچیکن خانوادم هزار مشکل دارن 

اونجا نشد ريپلايت كنم

خواستم بگم تقريبا همدرديم چون منم قيد بچه رو زدم بخاطر اخلاق گند شوهر و مادرشوهرعوضي حالا ك طلاقم نميدن بذار لااقل فكر كنن نازا هستم برن هر غلطى ميكنن بكنن بلكه نازايي دليلى بشه براى طلاق و خلاصي😔 توروخدا با دل شكستت دعام كن خيلى درمونده ام😔