2733
2734
انشالله

دوستان لطفا واسه یه مرد مسن اسمش محمرضا است که نان آور خونواده شلوغی ام هستش دعا کنید.

چندساله کارش تعطیل شد واقعا بسختی هر روز دارن روزگخر میگذرونن. دعا کنید مشغول کار مناسبی بشه. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میشه به منم یاد بدی چطوری دعا میخونی من حاجت زیاد دارم

براساس عدد مربوط ب ابجد اسمشون ایه ی اول ایت الکرسی و میخونی

اینو یجا خوندم واسه رزق و روزیه بقیه چیزارو نمیدونم

با دلای پاکتون واسم یه صلوات برسین😍مرسی
2738
یعنی برای عاشق کردن معشوق یا ازدواج کردن باهاشم جواب میده؟؟؟

نمیدونم شاید جواب بده  فقط جایی شنیدم که میگفتن شما دوست دارید با کسی که دوسش ندارید ازدواج کنید اون بخاد به زور و دعا شما رو به دست بیاره پس شما هم اینکارو نکنید مگر اینکا اونم شما رو بخاد

🤣🤣🤣شمال شرقی؟

رشت میشه کدوم ور؟؟؟؟

*این کاربری رو زیاد جدی نگیرید...                                          چون قبلا یه نفر بود، اما الان حدود هفت هشت نفره.             که یک کدومشونم خودش نیست🦋
نمیدونم شاید جواب بده  فقط جایی شنیدم که میگفتن شما دوست دارید با کسی که دوسش ندارید ازدواج کنی ...

نه دیگه☹☹باید بششه

*این کاربری رو زیاد جدی نگیرید...                                          چون قبلا یه نفر بود، اما الان حدود هفت هشت نفره.             که یک کدومشونم خودش نیست🦋
نه دیگه☹☹باید بششه

به نظر من هر کسی اگه چی ی رو بخاد باید نهایت تلاشش رو بکنه ،به خودش بگه جنگیدم و شکست خوردم حالا شما هم این ذکرو بگو شاید قسمتت باشه اون طرف فقط من میدونم که اگه هر روز و به تعداد لازم بگی حتما حاجت میگیری من امتحان کردم