2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما کاری به بقیه نداشته باش ( با تچکر  )

تچکر متقابل😕

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2728

خلاصه میگم 

بله بعدش جلو آیینه دختره میبینه چیزای سیاه میرن اینور و اونور بعدش میشینه به مامانش توضیح میده میرن پیش اون خانومی ک بهش زنگ زده بود 

خانومه با دختره حرف میزنه متوجه میشه یکی از جن ها عاشق دختره شده

دختره دوست پسر داشته هر وقت کات میکردن اینا از خونه میرفتن هر وقت بینشون خوب میشد دوباره بخاطر حسادت جنه میومد پیش دختره 

بر میدارن دختره رو میبرن پیش سید و دعا نویس کلی واسش کار  انجام میدن دختره کلا شبیه دیوونه ها شده بود جنه هم دست بردار نبود هی اذیت پشت اذیت 

2740
خب انگار که اصلا هیچیشو نخوندی خیلی رفتیم جلو

😞

اخه منم چند سال پیش دو هفته حلقما تو خونه گم کردم یعنی سانت به سانت خونه رو گشتم خیلی اعصابم خورد بود شوهرم می گفت بیرون گمش کردی تو گیجی دو هفته بعد دخترم که وسط حال نشسته بود و تلوزیون میدید یهو پاشد گفت مامانی انگشترت زیر من بود .... یعنی دیگه از ترس حلقمو با وجود اینکه خیلی دوستش داشتم بردم فروختم

تا اینکه اینقد دعا اینا میذارن تو خونه و پیش دختره رفته رفته رابطه جن با دختره کم میشه 

حالا خیلی اتفاقای دگ واس دختره افتاده بود خجالت میکشم بگم اصلا زشته گفتنش ... بخاطر همین جن اتفاق افتاده بود ...

من الان یک ساله پلاکم که روی اپن بود گم کردم نیست که نیست الان دوماهم هست سه تا پلاک ودوتا زنجیر دخترم گم شده درصورتی که مطمئنم کجا گذاشته بودمش دم دست هم نذاشتم که بگم کسی برداشته

من الان یک ساله پلاکم که روی اپن بود گم کردم نیست که نیست الان دوماهم هست سه تا پلاک ودوتا زنجیر دخت ...

ما هم خیلی چیزا تو خونه گم می کنیم ....مطمعنیم که کار از ما بهترونه ...ولی اصلا نباید ترسید ودنبال اون چیزا گشت