2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نمیفروشم ولی شوهرم میخواد بفروشه،میگم نفروش میگه پول لازمیم

بخدا الان اصن خوب نیس بفروشین..سهام شوهرت چقده؟

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
آخه گفتن تا شنبه وقت دارین بفروشین .گفتم اگه نفروشم شاید دیگه بهش دسترسی نداشته باشم.اصلا سر در نمیا ...

اگه نمیفروختین یه صفحه بورسی برای خودتون باز میکردین و میتونستین خرید و فروش کنین .الان که ما سهام دیگه ای هم داریم اون سهام هم اضافه میشه به صفحه مون .اونجا قیمت روزانه شو میبینین و هر وقت خواستین میفروشین

2728
انشالله میخرین😊

مررررسی گل جان

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
2740
اگه نمیفروختین یه صفحه بورسی برای خودتون باز میکردین و میتونستین خرید و فروش کنین .الان که ما سهام د ...

من سهام دیگه ای ندارم همین عدالته..الان برم سجام میتونم برای این صفحه باز کنم؟

اگه نمیفروختین یه صفحه بورسی برای خودتون باز میکردین و میتونستین خرید و فروش کنین .الان که ما سهام د ...

عزیزم لطف میکنی راهنمایی کنی؟الان من ۳۰ درصد فروختم ۷۰ درصد مونده.اونو چجوری میتونم ببینم که هر روز چقدر بالا پایین میشه؟

عزیزم لطف میکنی راهنمایی کنی؟الان من ۳۰ درصد فروختم ۷۰ درصد مونده.اونو چجوری میتونم ببینم که هر روز ...

اونو هنوز اعلام نکردن که هر وقت بقیه سهام رو گفتن اونموقع اقدام کن