2733
2739
عنوان

من اصلا تاپیک کرونا نزدم ولی بیاین یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 318 بازدید | 40 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یه دنیا ممنون

خواهش میکنم.ان شاءالله بلا از همه دور باشه...جانم چون یکنفر ک مبتلا بود بخاطر عدم رعایت ۳خانواده رو درگیر کرده...اونم خواهر و بردار خودش...

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
خواهش میکنم.ان شاءالله بلا از همه دور باشه...جانم چون یکنفر ک مبتلا بود بخاطر عدم رعایت ۳خانواده رو ...

‍‌ کاش یه ذره درک داشتن مردم ما،اینا هم کل خانواده همسرش الوده شدن نزدیک بیست نفری میشن،ولی میگن ما که هیچ مشکلی نداریم،پس دلیلی نداره قریطینه بشیم

2740
از اول خرداد تا الان ۳نفر از اقواممون بر اثر کرونا فوت شدن...جدی بگیریم..من ک ترسیدم😔

والا من جدیم مخصوصا بخاطر بارداریم حساس ترم شدم اطرافیانم نمیذارن راحت باشم هی میگن بیخیال پاشو بیا هیچی نمیشه 

مادرخوبی نداشتم سعی میکنم مادرخوبی برای دخترم باشم
والا من جدیم مخصوصا بخاطر بارداریم حساس ترم شدم اطرافیانم نمیذارن راحت باشم هی میگن بیخیال پاشو بیا ...

حالا اگه خودتون و اطرافیان مطمعن باشن یه چیز ..نه اینکه طرف کل بازار و شهر رو میچرخه بعد میگه نه اشکالی نداره..من از بهمن تا الان جز تره بار اونم هر ۱۰یا ۲۰روز یکبار میریم خرید.پوشاک لازمم ولی نرفتم..

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️