2737
2739
عنوان

علایم بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 262 بازدید | 32 پست
پس چرا دکترم چیزی نگفت در این مورد😳 چ ربطی داده

در كدوم مورد؟

خدا جونم مواظب بچم باش بند بند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هديه قشنگتو سالم و سلامت به دستم برسون قول ميدم هميشه مراقبش باشم بيشتر از جونم❤️

يكم سيستم بدن بهم ميريزه تو اقدام من قشنگ حالم يه جوري بود هورمونام بهم ريخته بود نميدونم چطور بعضيا بدون جلوگيري رابطع دارن و قرص ميخورن

خدا جونم مواظب بچم باش بند بند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هديه قشنگتو سالم و سلامت به دستم برسون قول ميدم هميشه مراقبش باشم بيشتر از جونم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خدا دامن همه منتطرا را سبز کنه به ماهم نگاه کنه...فدات خدا

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍

منم چهار روز مونده ب موعدم هیچ علائمی ندارم صب روشکم دراز کشیدم بعد ی مدت یهو تخمدان چپم ب شدت گرفت و درد داشت. بعد اون هی شروع میشه هی خوب میشه. هرماه درد سینه داشتم این ماه ندارم. ب نظرتون درد تخمدانم ازجیه

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد
2740
ازمایش از چه روزی نشون میده ؟ من الان یه روز تاخیر دارم نشون میده ؟!

اره

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد
2706