2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از چیزایی ک‌گفتی فقط هیکل خوش رو ندارم چون اضافه وزن دارم.و واقعا فک میکنم اندام خیلی مهمه برا همین دارم خودمو جر میدم ک لاغر شم.و باهاتون موافقم ک همه ب دنبال همچین معیارایی هستن

هر جا تاپیک لاغری بود منم تگ کنین لطفا.ممنون میشم .
2728
حدودا ده سال قبل نجابت دختر و پاکیش اولویت بود الان خیلی اهمیتی نداره انگاری

الانم اهمیت داره اینا....برا ازدواج خیلیم مهمه برا پسرا...اونام دنبال یه پکیج خیلی خوبن،،یه دختر تحصیل کرده ی مستقل با درامد کافی و اجتماعی و زیبا و خوش هیکل...

همین پسرا بهشون بگی قبلا با کسی تو رابطه بودمو فلانو فلان اخلاقشون زمین تا اسمون فرق میکنه

اره واقعا راست میگی .درسته همیشه ظاهر زیبا مورد پسند بوده اما قبلا بیشتر به زرنگی و اصالت و کدبانو ب ...

منم

تیپم اسپرته و ارایشو دوست ندارم

روتین زندگیم اینه

ورزش و درس و کار

حالا فقط پلنگها تو چشم میان

منم با کلی سر و زبون و تیپ و قیافه خوب اصلا تو چشم نیستم

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .
2738
از چیزایی ک‌گفتی فقط هیکل خوش رو ندارم چون اضافه وزن دارم.و واقعا فک میکنم اندام خیلی مهمه برا همین ...

خب بیا اضافه وزنتا بده به من. من کمبود وزن دارم

خدا نگاه نکن به جرم من نگاه بکن به کرمت              
خاستگارات سنتی بودن؟

اره 

دوستای مامانم معرفی کرده بودن

شرایطشون بد نبود البته بیشتر خانواده ها ساپورت میکردن

ولی ، اصلا به دلم نشستن😔

خیلی تنهام 

سر یه غلطی کردم کلا از اجتماع دورم کردن😭

شما متاهلی ؟؟

فکر کنم یکم تقریبا هم سنیم

از چیزایی ک‌گفتی فقط هیکل خوش رو ندارم چون اضافه وزن دارم.و واقعا فک میکنم اندام خیلی مهمه برا همین ...

اخلاق و اصالت و نجابت دیگه کشکه

فقط ظاهر مهمه

حتما خوش هیکل شو

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .
بله اصولا در این چرخه دخترایی که زیبا نیستن و از اونطرف پسرایی که پولدار نیستن حذف میشن و میرن قاتی ...

😂😂

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه
2706