2733
2739
رع نکنه فک کردی بچه چهارممه😁 اولین روز اخرین پری۲۳بهمن بود تو چی؟

ن بابا اکثرا ک تاپیک اینجوری میزنن اولی هست . من ۲.۳اسفند

برای دخترم دعاکنید صلوات بفرستید واینمیسه ،راه نمیره، دخترم‌ باتمام وجودم دوستدارم ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
انجام دادی درست بود؟

اره علمیه عزیزم

یه سوزن که استفاده نشده رو توی یک طرف یکبار مصرف میذاری و ببخشید توش ادرار میکنی بعد ۱۲ ساعت سوزنو دربیار تمیز بشور اگر مثل روز اولش باشه پسره اگر زنگ زده باشه دختر

دلیل علمیش: اگر دختر باشه ادرار مادر اسیدی رو ترشح میکنه که باعث زنگ فلزات میشه در بارداری پسر این اسید وجود نداره و فلز تغییری نمیکنه

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤
2740
حق داری استارتر کنجکاوی بدونی ولی از من می شنوی فقط برا سلامتیش دعا کن منم‌خیلی فک میکردم که بچه م ...

وای عزیزم الهی بمیرم غصه نخور ایشالا خدا یه بچه سالم و خوشگل بهت بده

لینک چنلم      https://t.me/twitteri_mood
من هم مثل شمام تقریبا هم علائم پسر دارم هم دختر. شوری و ترشی خیلی دوست دارم ولی شیرینی هم میخورم (ا ...

دختره

دیگع راپی با ماهیتابه نیستم☹ ی راپونزل ناراحتم 🚶‍♀️که کنج  قلعه نشسته و باورش شده هیچوقت قرار نیست اون فانوس هارو ببینه 🥀اصن براش مهم نیست اون شخصی ک وارد قلعه اش شده یوجینع یا فیلین :"/ 🚶‍♀️ ماهیتابه ای نداره ک کسی مزاحمش شد بزنه پِرِسش کنع ☹برام صلوات بفرستین حالِ دلم خوب شع :"))) دمتونم گرم♥️🌹
2706