2733
2739
عنوان

کسی تاحالا مال دزدیده شدش پیدا شده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 323 بازدید | 26 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گوشی  خودم و خواهرمو دزدیدن پیدا نشد

بچه ها یخچال فریزر الجی خودمو در حد نو مناسب جهیزیه خیلی کم استفاده کردم به نصف قیمت نو میفروشم. فقط تهران و کرج. خواستید منو ریپلای کنید زیر پستام. توی آخرین تاپیکم موجوده عکسش.
ماشینمون دزدیدنددعافکرکنم گرفتندپیداشد

خوشحالم براتون ولی ماشین به نظرم راحتتر پیدا بشه چون بزرگه برای فروشش باید لوازنشو جدا کنن.ولی چیزهای کوچیک سختتره.

وقتی میخاستم عضو شم هر اسمی میزدم قبول نمیکرد دخترمم شدیدا مریض بود و بدنش عفونت کرده بود منم  حرصم گرفت این اسمو گذاشتم منتظر بودم دوباره قبول نکنه که از شانسم قبول کرد. گفتم بنویسم همه در جریان باشن
2728
2740
خیرنبینن مال شوهرمنم دزدیدن دییگه امیدی ندارم پیدابشه

🙄🤔🙄

وقتی میخاستم عضو شم هر اسمی میزدم قبول نمیکرد دخترمم شدیدا مریض بود و بدنش عفونت کرده بود منم  حرصم گرفت این اسمو گذاشتم منتظر بودم دوباره قبول نکنه که از شانسم قبول کرد. گفتم بنویسم همه در جریان باشن
🙄🤔🙄

وای ببخشید عزیزم دخترم کنارم داره حرف میزنه اشتباه خوندم مال شوهرم را مادر شوهر خوندم.دیگه خودتون میدونین یه بچه ۲.۵ ساله مثل طوطی فقط داره حرف میزنه

ما ضبط ماشین و مدارک و کل کارتای بانکی رو زدن بعد یه هفته کارتا رو اوردن انداختن پشت در حیاط

بازم کارتا رو آوردن.گرفتن اوناهم دردسر داره.من که چند سال پیش کیفمو زدن مجبور شدم گواهی نامه و کارت ملی و بانکی دوباره بگیرم