2737
2734

نه به نظر من عشق و ارامش و اخلاق مهم ترین چیزه، اگه اونقدر شدید مذهبی نیستی چرا اینقدر سخت میگیری؟! حالا فقط سنیه دینش که کلا فرق نداره، اینجوری که ازش گفتی به نظر مرد بدی نیست، به نظر من که خیلیم خوبه و فقط باید به عقاید هم احترام بذارین همین 

انشالله خوبخت بشی♥️

آخی عزیزم کاش پسرت هم ببری تو سن حساسی هست نیاز داره بهت

من ک از خدامه . اون خودش قبول نمیکنه . غر میزنه ک چرا خواستارا رو رد میکنی . بهوه میاری. اگه بخاطر منه من نمیام پیشه یه مرد غریبه زندگی کنم . مامانم ک عاشقه پسرمه. ی بار بهش گفتم اخه من چطوری دلم بیاد بدون تو زندگی کنم. گفت ادای مادرای خوب رو در نیارر . تو مانع پیشرفت منی

خدا جونم ، خودت هوای داداشامو داشته باش اخه اونا دنیامن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه به نظر من عشق و ارامش و اخلاق مهم ترین چیزه، اگه اونقدر شدید مذهبی نیستی چرا اینقدر سخت میگیری؟! ...

فدات بشم . ممنون گلم .

فقط ی مشکل دیگه ام هست ک خنوز ب اون اقا نگفتم . موندم دخترمو چجوری ببرم

یه سوال خانم شیعه با آقای سنی میتونه ازدواج کنه ؟

من شنیدم اگه دختر سنی بگیری ثواب داره ولی دختر شیعه رو نباید بدی به سنی

البته من اطرافیانم زیاددیدم ک ازوواج کرد و مشکلیم نداشتن . ولی من خیلی میترسم 

2731
من شنیدم اگه دختر سنی بگیری ثواب داره ولی دختر شیعه رو نباید بدی به سنی البته من اطرافیانم زیاددیدم ...

ان شاءالله که شما هم مشکلی نداشته باشی عزیزم 

ولی فکر نمیکردم اصلا اجازه بدن خانوم شیعه با آقای سنی عقد کنن و ثبت بشه 

بر عکسش چرا ولی خانوم شیعه با آقای سنی رو نمیدونستم

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :)  
با مرد سنی ازدواج نکن بچه هات سنی بشن چیکار میکنی؟من ک نمیتونم

زنگوله پای تابوت میخا بیارم؟ دیگه بچه چی ت این سن. 

پس چه مشکلی داری؟_ قیول کن دیگه

مشکل دخترمه . استرس دارم . من باید برم عراق زندگی کنم . میترسم شوهرم نذاره دخترمو ببرم .باید بیاد امضا بده ک گذرنامشو بگیرم

2740
ان شاءالله که شما هم مشکلی نداشته باشی عزیزم  ولی فکر نمیکردم اصلا اجازه بدن خانوم شیعه با آقا ...

ن مشکلی نداره . اتفاقا همشون خانوماشون شیعن . شب قدر همش میگفتم اگه من ازدواج کنم شب قدر دیگه نمیتونم عزادتری کنم ؟ اصلا سوالای بیخود تو ذهنمه

ن مشکلی نداره . اتفاقا همشون خانوماشون شیعن . شب قدر همش میگفتم اگه من ازدواج کنم شب قدر دیگه نمیتون ...

با یه کارشناس مذهبی مشورت کن عزیزم 

یه اپلیکیشن هست به اسم پاسخگو تو کافه بازار میتونی دانلود کنی اونجا کارشناس دارن خانوم و آقا

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :)  
با یه کارشناس مذهبی مشورت کن عزیزم  یه اپلیکیشن هست به اسم پاسخگو تو کافه بازار میتونی دانلود ...

بله حتما

ممنون از راهنمایتون.مرسی ک وقت گذاشتی

2706