2752
2734
عنوان

ببینید این پیرهن مجلسیه قشنگه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1676 بازدید | 83 پست
بده بره خدا قبول کنه.من یه عالمه لباس دارم گرون خریدم یه بار بیشتر نپوشیدم همینجوری موندن.تو شهرمونم ...

دیگه ماخانما یبار بیشتر نمیپوشیم لباسی رو تومجلسی من بدبختی مانتو هم چن بار بیشتر نمیپوشم میگم تکراریه خسته میشم

منتظر روزای بهترم ✌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دیگه ماخانما یبار بیشتر نمیپوشیم لباسی رو تومجلسی من بدبختی مانتو هم چن بار بیشتر نمیپوشم میگم تکرار ...

اره واقعا چه اخلاق و رسم بدی پیدا کردیم.هم پولامون هدر میشه هم اسراف میکنیم دست خودمونم نیس

اره واقعا چه اخلاق و رسم بدی پیدا کردیم.هم پولامون هدر میشه هم اسراف میکنیم دست خودمونم نیس

اره  اخه مرددم دهنشون بازه..خیلی رسم بدیه بین ایرانیا..خاله خود من  تو عروسی داد میزنه..فلانی این پیرهن قرمزرو سه جا پوشیده حالا خودش داشت رد میشدا گفتم یواس خاله زشته...جالب اینجاس از خاله من خیلی پولدارتره

اره واقعا سال به سال بدترم میشم بدی نیازمند اشکال نداره ثوابم داره

منتظر روزای بهترم ✌
2706