2737
2739
عنوان

کیا بیشتر از یکی بچه دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 1594 بازدید | 119 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اعصاب میخواد اونم از نوع فولادیش!!!!!! من یه پسر ۶ ماهه دارم هیچ وقتم حاضر نمیشم به بچه دوم فکر کنم

اوووف حالا ۶ ماهشه الان ک خوبه 

بزار بزرگتر بشه

پسر من ۱۴ ماهشه روانی مرده منوووو

بی اعصاب شدم همش داد میزنم🤦🤦

اووووه لعنتی منو ترسوندی ها  شاید تاریخ گذشته بوده یا پاره بوده 🥺

تاریخ داش بنظرم پاره بوده

مامان دوتا دو قلوی خوشگل باران و بهار و سه تا تو راهی ک خدا خودش بهمون داد❤
2731

ببین عزیزم اگه واقعا صبر و حوصله داشته باشی چرا که نه

خیییلییی شیرینه

فقط ب شرط داشتن حوصله

ب ایه های یاس دیگرانم توجه نکن

نمیدونی چقد منو میترسوندن

اما من الان تو شهر غریب دست تنها از پس کارام قشنگ برمیام

ترسناک تر از هر موجودی روی کره زمین اونایی هستن ک جهان بعد از مرگ رو قبول ندارن...اللهم عجل لولیک الفرج
سلام عزیزم مبارک باشه حتما ظرفیت بالایی داری خدا بهت تند تند نی نی داده     هیچ کار لذت ...

یا خدا میشه جنگل خونمون😅😆 نی نی ک خیلی دوس ولی خب خیلییی کارا دارم مربی باشگام نمیشه بچهارو ول کتم وسط کاری

2740
من همش روزا رو میشمارم بزرگ تر بشه یعنی بدتر میشه؟؟؟😫😖

آره بخصوص راه میوفته همه چیز و دست میزنه میدازه همش میخواد بره بیرون دیشب اومد آشپزخونه در کابینت رو باز کرد نمک دون شکدون دستش هم برید

ببین عزیزم اگه واقعا صبر و حوصله داشته باشی چرا که نه خیییلییی شیرینه فقط ب شرط داشتن حوصله ب ایه ...

چندتا داری ؟ خداروشکر دو قلوهام برمن نرفتن ب شوهرم رفتن جیکشون در نمیاد😅😅 شباهم ک شوهرم باید نگهداری کنه چون من خوابم مباد شبا😅😅  ایشالا خدا صبرش بده بهم

تاریخ داش بنظرم پاره بوده

من خودمم دخترم کوچیکه و باردارم...ولی یکی از فامیلامون دقیق مث تو اونم دوقلو داشت باردار شد الان ک سه تا یکم بزرگ شدن انقد نازن مودب بارشون اورده بهشون میرسه وای نمیدونی چقد راضیه مامانشون

2706