2733
2734
عنوان

مادرشوهرم جلوجمع بهم تیکه انداخت

| مشاهده متن کامل بحث + 1134 بازدید | 47 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واااای مادرشوهره منم دهن منو سرویس کرد با دختر همسایشون باهم ازدواج کردیم اون ۶۴بود من ۷۷جالبه باهم مقایسمون میکرد اخرم باردار شده بود سقط شد باز الان باردار شده موقع زایمانشه هییییی بهم میگ نکبت خرفت😒😒

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚

من از دوران عقد هر وقت میگفت ایشالله بچه دار ک شدین ال میشه بل میشه میگفتم مامان دلتو خوش نکن از بچه خبری نیست نه من نه پسرت بچه دوست نداریم اینقد گفتم ملکه ذهنش شد😂😂

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡
2731

چ موجوداتین این مادرشوهرا😑😑😑😑😑

خاهرشوهرمو دوس دارم😊😍

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی دخترم خندید دیگه شاااادم😍😁 من عاااشق شیرینی پزی ام😍عاشق پیشرفتتتتت😍عاشق  هیجاااان😍 دوس دارم زبانم فول شه😉 رانندگیم حرفه ای شه😎 عاشق کمک کردن ب بقیه ام😍 من میتونم به همه ی آرزوهام برسم🙋😍چون شاادم، حالا تویی که اینا رو خوندی یه لبخند گشاااد بزن،آفرین الان خوشکلتر شدی🌷😘بخند عزیزم فراموش شه دردات😊😁
2740
میدونم که به کسی ربطی نداره وزندگیه خودته.ولی به عنوان یه دوست فقط پیشنهاد میکنم میتونی قبول نکنی زن ...

اخه بعد 7ماه زشته ک بهش گیر میدن

اره اگه دوسال سه سال بگذره حرف شما درسته اخه بعد 7ماه؟

این قضیه خیلی خصوصیه ها اصلا چرا بفهمن ک قرص میخوری؟  چرا توضیح میدین؟

آخه قرص خریده بودم گذاشتم روزمین رفتیم خونشون ک طبقه پایینه بعد اومده ی چیزی برداره قرصارودیده

شوهرم یه عمه فوق فوق بیشعوور داره ،بلا نسبت،همه چیو توشوخی میگه اونم تو جمع هرررکی باشه ها فرق نداره ...

اینجور مواقع چون با خنده میگن نمیتونی دعوا راه بندازی توهم باید با خنده جواب بدی 

من اگر نیکم وگر بد تو برو خود راباش