2737
2739
عنوان

دکور کدوم اتاق؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 609 بازدید | 63 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه رنگی قشنگه به نظرت

رنگای روشن مث یاسی لیمویی ابی اسمونی فیلی

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰
2731
خیییلی دیروز از ساعت ۴ تا ۹ بیرون بودم فقط دو تا قابلمه مس و سه تا شاخه گل مس خریدم

😐 من یه ماهه میرم هنوز قابلمه مسی هم نخریدم البته مامانم که بی حوصلست نمیاد خودم با همسرم میرم😐اعصابم بهم ریخته دیگه

۹.۹.۹۹♥️یِه اِتفاق خُوب برآم میفته...
🤣🤣🤣خیلیا عقیده دارن چون جهیزیه  رو خانواده دختر میخره نباید از داماد نظر پرسید. ولی من دوست ...

نه یادم رفت بپرسم😓 وگرنه الان که فکر میکنم به قول خودت همسرم منم تو همون خونه زندگی میکنه دیگه

2738
😐 من یه ماهه میرم هنوز قابلمه مسی هم نخریدم البته مامانم که بی حوصلست نمیاد خودم با همسرم میرم😐اعص ...

نه من مامانم میاد ولی خیلی سخته تصمیم گیری. مرحله بعد میخوام برم سراغ خرید ملحفه برای تشک و بالشت

بالاخره منم عقد کردم و بخاطر کرونا بدون عروسی میرم سر خونه زندگیم. برام دعا کنین🤗❤
نه من مامانم میاد ولی خیلی سخته تصمیم گیری. مرحله بعد میخوام برم سراغ خرید ملحفه برای تشک و بالشت

من خیلی سخت پسندم😐 مامانم میگه تو منو بیزار میکنی.اصن کاری سخت تر از جهاز خریدن نیست😓

2706