2737
2734
عنوان

میخوام آب پیاز بزنم سرم

| مشاهده متن کامل بحث + 356 بازدید | 40 پست

آخرش تاپیک زدی؟؟😂😂😂😂😂😂

نزنیا.من یبار اب پیاز مالیدم به کلم داشتم کور میشدم لامصب پازه تند بود بوش تا یه روز سرم بود سر درد گرفتم😂😂

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاملا پشیمون میشی من موهام کمرم بود الان پسرونه کوتاه کردم

چههه حیف من موهامو کوتاه کردم بخاطر موخوره گفتن رشد مورو زیاد میکنه واسه همین میخواستم بزنم

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
2731
آخرش تاپیک زدی؟؟😂😂😂😂😂😂 نزنیا.من یبار اب پیاز مالیدم به کلم داشتم کور میشدم لامصب پازه تند بود ...

اره😂😂😂 

وای ترسوندنم نرم پیاز بزنم تا چندماه کسی سمتم نیاد 

برای چی خوبه؟

واسه رشد و ریزش 

دیروز یکی از کاربرا گفت ک یه کم بوش بده ولی من با روغن نارگیل زدم دوسه بار ریزش موهام قطع شد 

منم ی مدت میزدم

باید فقط ۲۰ تا ۳۰ دقیقه قبل حموم بمونه

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■
2740
منم ی مدت میزدم باید فقط ۲۰ تا ۳۰ دقیقه قبل حموم بمونه

تاثیرش چطور بود نتیجه ای گرفتی؟

تاثیرش چطور بود نتیجه ای گرفتی؟

ادامه ندادم.😆😁کلا گشادم.حال نداشتم هر دفعه پیاز رنده کنم😅

ولی اونایی ادامه دادن بعد ۳ ماه نتیجش رو داشتن میدیدن

رویش مجدد موهاشون😁خوش بحالشون

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■
ادامه ندادم.😆😁کلا گشادم.حال نداشتم هر دفعه پیاز رنده کنم😅 ولی اونایی ادامه دادن بعد ۳ ماه نتیجش ...

😂😂😂 

منم زدم صورتم و موهام اثر چندانی نداشت ولی بو کتلت و کوبیده شدید گرفتم😂

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   
کوبیده رو با پیاز مبخورن دیگه 

آبگوشتم با پیاز میخورم... 

کله پاچه هم هست... 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
منم زدم صورتم و موهام اثر چندانی نداشت ولی بو کتلت و کوبیده شدید گرفتم😂

عه😂😂 

چند بار زدی 

😂😂😂 

والا😑

2706