2737
2734
عنوان

ممکنه بچه توی شش ماهگی تو شکم ادم بمیره اما ادم نفهمه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 284 بازدید | 32 پست
نگران نباش بابا اون فسقلی بلاخره می‌خوابه همش که نباید بیدار باشه یه چیز شیرین بخور به چپ بخواب

اخه من تاحالا اصلا حرکت حس نکردم هفته ۲۲ هستم جفتم خلفیه

انقدر خوشبخت باش که صدای آرامشت گوش فلک را کر کند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کلا تا حالا حس نکردم تکونشو ننیدونم مرگ بچه تو این هفته درد و خونریزی داده یا نه

چه دل بزرگی داری بانو

شیرینی جات بخور

اگه دیدی همینطور

برو دکتر 

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
ماما از کجا بیارم بیمارستان رفتم میگن برو بیمارستان دکترت هرکار کردم حس نمیکنم تکونسو کلا تا حالا ح ...

بهداشتم ماما داره... 

شیرینی بخور به پهلو بخواب

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
نمیدونم هفته ۲۲ هستم نفهمیدم تاحالا اصلا دکترم قبلا گفت تو بارداری اول شاید دیر بفهمی

تا هفته 27 طبیعی اگ حس نکنی... 

من تو 23 فهمیدم تازه مثل حرکت پروانه بود تقریبا اونم خیلی کم... 

بستگی به نوع جفتتم داره من جفتم قدامی بود چون ضربه گیره حرکات رو دیرتر میفهمیم

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
کلا تا حالا حس نکردم تکونشو ننیدونم مرگ بچه تو این هفته درد و خونریزی داده یا نه

نگران نباش بچت شیطون نیس ارومه.. اگ خدایی نکرده اتفاقی میوفتاد ک اون تو نمیموند رشد کنه قطعا میوفتاد نگران نباش

زمین فقط جای ما انسان ها نیس جای حیونا هم هست باحیوانات مهربون باشیم🐈🐰🤗
2738
نگران نباش بچت شیطون نیس ارومه.. اگ خدایی نکرده اتفاقی میوفتاد ک اون تو نمیموند رشد کنه قطعا میوفتاد ...

ننیدونم دادم دیوانه میشم

بابا تا آخر هفته ۲۴ برا بارداری اول طبیعیه هیچی حس نکنی

انقد نترس

تازه دکتر به من گفت تا هفته ۲۸ هم کاهش حرکات و .....معنی نمیده چون هنوز خیلی کوچیکه و ممکنه بچه آرومی باشه، و تو بییییشتر حرکاتش و حس نکنی.

الان بچه شما م ممکنه آروم باشه تکون شدید نمیخوره به خاطر همین حس نمیکنی. بعدشم که کلا تا ۲۴ هفته طبیعیه 

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    
اخه من تاحالا اصلا حرکت حس نکردم هفته ۲۲ هستم جفتم خلفیه

نترس عزیزم حرکتش مثل نبضه شایدمتوجه نشی من از۲۱هفته به بعددرحدخیییییلی کم متوجه شدم 

عسل طبیعی داریم باساکارززیر۱درصد جهت درمان انواع تنبلی وناباروری وافراددیابتی عالی
ماما از کجا بیارم بیمارستان رفتم میگن برو بیمارستان دکترت هرکار کردم حس نمیکنم تکونسو کلا تا حالا ح ...

اگه بهداشت نزدیکه بروبهداشت ضربان قلبشو گوش کن وبگو برات سونوبنویسه تاخیالت راحت شه نگرانی نداره عزیزم

اگه بهداشت نزدیکه بروبهداشت ضربان قلبشو گوش کن وبگو برات سونوبنویسه تاخیالت راحت شه نگرانی نداره عزی ...

ممنون عزیزم نتونستم طاقت بیارم رفتم سونو دیگه خیالم راحت شد

شوهدمو دیوانه کردم با این فکرا میگه دیکه باهات نمیام 

بابا تا آخر هفته ۲۴ برا بارداری اول طبیعیه هیچی حس نکنی انقد نترس تازه دکتر به من گفت تا هفت ...

اره درسته رفتم سونو خوب بود الهی شکر