2737
2734
امروز عمل کردم تاپیک اخزمو بخونی پیش دکتر پوریا افلاکی ونک هستن گچشو باید بردازم ببینم چی میشه ولی ک ...

سخته عملش؟

راسته ميگن سوند ميزارن؟

دوستاي قشنگم خيلي خيلي خيلي دوستون دارم ممنونم از بودناي هميشگيتون ❤️ من ديگه با اين كاربري فعاليت نميكنم و اين كاربري رو هديه دادم ب رفيق قشنگم كه همينجا باهاش اشنا شدم موناي عزيزم از بس تركيده بود ديگه نميتونست عضو بشه😂مث خودمون خاكه سايت خوردس هواشو داشته باشيد🤤❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امروز عمل کردم تاپیک اخزمو بخونی پیش دکتر پوریا افلاکی ونک هستن گچشو باید بردازم ببینم چی میشه ولی ک ...

عه منم پریروز 😁

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2731

چه عالی ایشالله خیلی راضی باشیییی حتما خبرشو بده چجوری شده

سخته عملش؟ راسته ميگن سوند ميزارن؟

اصن سخت نیست اصن درد نداشتم اصن کبود نشدم اره تو بینیم تامپونه یکشنبه میکشن فقط سختیش همونه چون باید اط دهن نفس بکشی یکم کلافگی داری همین  

یه روز همه کسایی که باورت نداشتن برای دیگران تعریف میکنن که چطور باهات آشنا شدن🤗
2740