2737
2739
عنوان

نی نی سایت براتون چ نکات مثبت یا منفی داشته؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 179 بازدید | 26 پست

چشامو ضعیف کرده...

اینترنتمو هدر داده

فحش خورم کرده....

گوشیمو به فنا داده

تبلیغاتتش مارو سابیده

بازم بگم از نکات مثبتش یا کافیه  

صدای خنده های تو مانند صدای افتادن تکه های یخ در لیوان بهار نارنج است🍃 قدری بخند🍃🍃می خواهم گلویی تازه کنم🍻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هیچ نکته مثبتی برام نداشته ...

تازه تا یکی عکس دندونش میزاره میرم گیر میدم دندونم 🤣🤣

یا بینی

یک ماهیه به بابام میگم بینیم عمل کنم میگه بینیت به این خوبی کی اینارو میندازه تو سرت🙁🤣🤣

روی صحبتیم با شمایی هست ڪه دارین روزهای سختیو تجربه میکنیدزندگی همیشه جای قشنگی نیست زندگی ی وقتایی خیلی بی رحمه و پر از آدماهای ناجور اونقدر بی رحم که باهر قدرتی هم که داشته باشی به زمین میزنتت ولی باید این باور رو داشته باشی که هردفعه زمین میخوری بتونی بلند شی مهم اینه قوی باشی و یک درس خوب بگیریم از اون و بلند شیم و باید بدونیم که روزهای بد و آدم های بد نیومدن که بمونن اومدن که درس بدن و تجربه شن ✌🏻❤❤❤🌹                              
2731

من تاپیکا خیانت متاسفانه خوندم خیلی تاثیر خوبی نداشت رو رفتارم خیلی نسبت ب نامزدم شکاک شدم و از ازدواجی که سنتی نباشه خیلی میترسم 

برای خوش بخت شدنم یه صلوات مهمونم کنید ❤❤❤❤❤❤❤😘😘😘😘 

نکته منفیش اینه که مجازیه و بین ادم ها ودنیای واقعی فاصله میندازه الان خودم از وقتی که اینجا عضو شدم دیگه تواجتماعِ واقعیِ بیرون نیستم فقط مجازی حضور دارم

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2738

[QUOTE=138795395]به برکت نی نی سایت از خانواده شوهر به حد مـــــــرگ خوف دارم اصلا از ازدواج و همسر داری خوف دارم  ...[/QUOT]

ببین خوف نکن ازشون چون اینجا کاربرا وقتی دردل میکنن از خانواده همسر که نمیان بگن خودشون چه کار بدی انجام دادن که واکنشِ خانواده همسر منفی بوده

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم