2733
2734
عنوان

مامانای بچه های ۹ ده یازده ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 1289 بازدید | 39 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام.  آترین جان😍یه سوال داشتم، تاپیکای دیگه گفتم شاید استارتر راضی نباشه بپرسم.

تاپیک خودتون رو پیدا کردم😍  میخواستم ببینم مدارس بچه های شما امسال حضوریه؟ یا مجازی؟ 

سال تحصیلی اونجا شروع شده؟

سلام.  آترین جان😍یه سوال داشتم، تاپیکای دیگه گفتم شاید استارتر راضی نباشه بپرسم. تاپیک خودتون ...

سلام عزیزم . والا اینجا حدودا یه دو ماهی از نیمه مارچ ۲۰۲۰ تا حدودا می ۲۰۲۰ تعطیل بود . بعد تو اوج کرونا برگشتن مدرسه و ادامه داشت مدرسه دیگه ۶ هفته تعطیلات تابستونی بود الانم حدود یک ماهه کمتر سال جدید شروع شده میرن مدرسه .

سلام عزیزم . والا اینجا حدودا یه دو ماهی از نیمه مارچ ۲۰۲۰ تا حدودا می ۲۰۲۰ تعطیل بود . بعد تو اوج ک ...

ممنونم که جواب دادین🙏

می دونم اونجا قابل مقایسه بامدارس اینجا نیست، ولی نگران نیستین وقتی میرن، بخاطر کرونا😔   ماسک و فاصله و.....کامل رعایت میشه؟ من خیلی نگرانم😔

شنیدم بعضی کشورا سال تحصیلی رو کلاً تعطیل کردن! البته نمیدونم واقعیت داره یا نه!

ممنونم که جواب دادین🙏 می دونم اونجا قابل مقایسه بامدارس اینجا نیست، ولی نگران نیستین وقتی میرن، بخ ...

نگران بودم اوایل  ولی خب اینجا خیلی وقته اوضاع کنترل شده از اول هم بحرانی نبود مثل خیلی کشورا و هیچ مورد بحرانی بیمارستان بستری نیست و روزانه زیر ۱۰۰ نفر مبتلا هستن  وگرنه بچه ها نمیتونن نهایتا رعایت کنن .

2740
نگران بودم اوایل  ولی خب اینجا خیلی وقته اوضاع کنترل شده از اول هم بحرانی نبود مثل خیلی کشورا و ...

ممنونم آترین عزیز❤ انشالله سلامت باشید.

خداروشکر که اوضاع خوبه، اینجا یجوری میگن فکر میکنیم همه جا مثل ایران کرونا بیداد میکنه😂