2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا هر کی بهتون درخواست میده قبول میکنید؟

خب بعضی ها کار دارن من خیلیا راجب ب حفظ یا زبان یا ورزش سوال دارن ازم برا همبن کمک میکنم وگرنه رضک ندارم

مامان دوتا دو قلوی خوشگل باران و بهار و سه تا تو راهی ک خدا خودش بهمون داد❤
تو هم همیشه این عکسو میذاری 🤣🤣

اره😂😂

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2731
خانوم؟ بعد مشکلش چی بود؟ کنجکاو شدم

تو تاپیک بهم گفت برنامه و ورزش برای رژیم میخوام قبول کردم اومد ببخشیدا زر میزد لغوش کردم

اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ، زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود تا بامداد روز دیگر بالا بیاید.                                                                                                                                          ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696
بنده چون دوستان زیادی دارم و درباره بوکس ازم سوال میکنن فک کردم سوالی دارن و گرنه قبول نمیکنم

اینجا جان بر کف کاربر مرد زیاد دارع حواست باشه.

همسرم امیرم    تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهان را ...تیکر عروسیمونه  
تو تاپیک بهم گفت برنامه و ورزش برای رژیم میخوام قبول کردم اومد ببخشیدا زر میزد لغوش کردم

دقیقااا واقعا ب منم خیلیا میان میگ برنامه اولین بار بود کسی مزاحمم شده بود عصبی شدم

2740
وای خداااا . عجبا . برنامه رژیم میدی؟ چند میگیری؟

چیزی نمیگیرم اینجا سایته رایگان میدم ولی باشگاهم 100 میگیرم برنامه فقط میدم

اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ، زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود تا بامداد روز دیگر بالا بیاید.                                                                                                                                          ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696
اینجا جان بر کف کاربر مرد زیاد دارع حواست باشه.

اون شب یه مردی تاپیک زده بود چی کار کنم خود ارضایی رو ترک کنم چندتا خانوم هی میگفتن ولش کنید چرا نی نی یارو تگ میکنی بنده ی خدا راهنمایی میخواد ! 

اونایی که به قد بلندا میگن نردبون ، خودشون سه پاین 😒

قابل توجهتون ک من از بعد سلام ک دیدم سوالی نداره گوشیو ب همسرم دادم که مشکل نشه شوهرم جوابش داد ولی خب ب هر حال هستن کسایی ک اینطور مردایی میزن پی و اذیت میکنن